BFGoodrich na 65 Rajdzie Polski

Marka BFGoodrich jest sponsorem głównym ORLEN Platinum 65. Rajdu Polski. Słynny rajd rozgrywany na terenach Warmii i Mazur jest w tym roku rundą klasyfikacji IRC Supporter Event (Intercontinental Rally Challenge). Od powstania IRC, BFGoodrich jest jednym z trzech oficjalnych dostawców ogumienia.

Rajd Orlen PlatiniumRajd Polski to jedno z największych sportowych przedsięwzięć organizowanych w Polsce i jednocześnie drugi najstarszy rajd na świecie. Zawodnicy będą się ścigać na drogach Warmii i Mazur a główną bazą całej imprezy są Mikołajki. Szybkie i jednocześnie niezwykle techniczne odcinki specjalne zlokalizowane w pięknym krajobrazowo regionie Polski dodatkowo zwiększają atrakcyjność całej imprezy.
Marka BFGoodrich oprócz wielkiego uznania, jakim cieszy się u miłośników off-roadu, jest także obecna w świecie rajdów samochodowych. W cyklu rajdów IRC (Intercontinental Rally Challenge), zapoczątkowanym w roku 2006, a więc rozgrywanym dopiero po raz drugi, opony BFGoodrich zwyciężały w każdej rundzie, w której brały udział. W tym roku BFGoodrich jeszcze bardziej wzmacnia swoje zaangażowanie w IRC i jednocześnie znacząco zaznacza swoją obecność lokalnie między innymi w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski (RSMP). Dlatego naturalną koleją rzeczy BFGoodrich wsparł ORLEN Platinum 65. Rajd Polski będący czwartą rundą mistrzostw Europy i Polski.

Opona BFGoodrichMarka BFGoodrich oprócz sponsorowania samego rajdu wspiera także polskie załogi: PSO BFGoodrich Rally Team w składzie Sebastian Frycz / Jacek Rathe izałogę: Mapa Map STP Rally Team w składzie Kajetan Kajetanowicz / Maciej Wisławski, która wywalczyła ostatnio drugie miejsce w klasyfikacji generalnej 44 Rajdu Krakowskiego Producent opon wspomaga również Team Maćka Lubiaka. Trzeba zaznaczyć, że ogumienie z logo BFGoodrich wybierają również inni kierowcy RSMP doceniając tym samym ich walory techniczne i eksploatacyjne min. Bryan Bouffier.

Źródło: BF Goodrich
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj