Nagroda dla opon Michelin Energy

Gama opon Michelin Energy została nagrodzona tytułem najlepszego produktu/usługi flotowej roku 2008 w kategorii opona w plebiscycie Fleet Awards Polska 2008.

Fleet Awards 2008 O zwycięstwie Michelin Energy zadecydowały głosy menedżerów flot.
Plebiscyt Fleet Awards Polska został rozstrzygnięty 15 kwietnia w Warszawie. Organizatorem konkursu jest spółka IPM wydająca m.in. miesięcznik Flota. Jest to kolejna nagroda, jaką przyznano produktom gamy Michelin Energy z uwagi na ich wpływ na ochronę środowiska i połączenie bezpieczeństwa z trwałością. Zaszczytne wyróżnienie w imieniu Michelin Polska S.A. odebrał Krzysztof Sas, Dyrektor Sprzedaży Opon Osobowych i Dostawczych w Polsce i Krajach Bałtyckich.

Najnowszym produktem w całej gamie Energy jest opona Energy Saver, skonstruowana z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa, oszczędnościach i ochronie środowiska. Dzięki oporom toczenia niższym o 20% w stosunku do największych konkurentów, pozwala ona zmniejszyć zużycie paliwa o ok. 0.2l na 100 km i zredukować emisję dwutlenku węgla o 4g na każdy przejechany kilometr. Nowa opona Michelin charakteryzuje się też długowiecznością i może pokonać o 25% dłuższy dystans niż ogumienie innych czołowych producentów. Obok tych cech opona oferuje wciąż bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, zapewniając drogę hamowania na mokrej nawierzchni do 3 metrów krótszą od swojej poprzedniczki i pięciu najważniejszych rynkowych konkurentów.

Źródło: Michelin
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj