Nowa strona Continental

Czwarty sierpnia jest pierwszym dniem działania nowego serwisu Internetowego, poświęconego tylko i wyłącznie oponom użytkowym Continental.

Każdy wie, że aktualna, ciekawa i szybko przekazana informacja jest dzisiaj wymogiem czasu. Dlatego też Continental Opony Polska uruchomił swoją kolejna stronę internetową, tym razem pod adresem www.continental-truck-tires.pl . Jest to już 4 strona, po: www.continental.pl  www.uniroyal-online.pl  www.barum-online.com, ale jest to pierwsza strona Internetowa poświecona tylko i wyłącznie oponom użytkowym, oraz usługom dedykowanym flotom ciężarowym i menadżerom flotowym.
Strona prezentuje pełną ofertę produktów działu opon ciężarowych pogrupowaną w trzy segmenty dedykowane dla transportu towarów: „Goods”, transportu ludzi: „People” i transportu budowlanego: „Construction”. Dodatkowo opisana jest technologia bieżnikowania opon oraz czym jest ContiLifeCycle.
Na stronie  zamieszczono katalogi produktowe i techniczne, tapety, oraz zalecenia dotyczące pogłębiania opon oraz zawsze najświeższe informacje ze świata opon ciężarowych Continental.

Źródło: Continental
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj