Nagrody czekają w komplecie - promocja Firestone

Kup komplet 4 opon Firestone i wybierz prezent dla Ciebie i Twoich bliskich.

Plakat promocyjny Firestone
Każdy zakup kompletu 4 sztuk nowych opon osobowych lub dostawczych marki Firestone dokonany w terminie 01.03-31.05.2008 r. premiowany jest nagrodą upominkiem do wyboru: przewodnikiem „Polska na weekend”, etui na płyty lub kubkiem podróżnym. Uczestnik dokonujący zakupu otrzymuje oryginalny kupon promocyjny. Wypełniony czytelnie oryginalny kupon promocyjny, ostemplowany pieczątką oddziału UNIGUM wraz z danymi umożliwiającymi przesłanie nagrody, oraz kserokopią dowodu zakupu (paragonu lub faktury) 4 sztuk opon Firestone, należy przesyłać na koszt organizatora, najpóźniej do dnia 15 czerwca 2008 r. (decyduje data stempla pocztowego), w oryginalnych, specjalnie przygotowanych kopertach, znajdujących się w punktach sprzedaży UNIGUM. Nagroda-upominek, zostanie dostarczonaza pomocą poczty w terminie 30 dni od zakończenia miesiąca, w którym został złożony kupon konkursowy.
Szczegółowy regulamin akcji promocyjnej dostępny jest w siedzibie UNIGUM, ul. Dworcowa 3d, 87-100 Toruń.
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj