Dobra Marka 2011

Dobra Marka 2011 logo

Sieć serwisów Point S Polska została nagrodzona Certyfikatem DOBRA MARKA 2011 w kategorii serwisów samochodowych.

Sieć Point S Polska zrzesza 112 serwisów opon w Polsce oraz 2 000 w Europie, w której reprezentowana jest aż w 21 krajach. Podstawą działania serwisów jest profesjonalizm i jakość świadczonych usług. Serwisy Point S posiadają w swojej ofercie opony, felgi i akumulatory czołowych producentów.

Program „DOBRA MARKA 2011 – Jakość, Zaufanie, Renoma” to propozycja dla najlepszych, najbardziej dynamicznych i najlepiej rozpoznawanych marek na polskim rynku. Nagroda przyznawana jest przez redakcję „Dziennika Gazety Prawnej” na łamach „Forum Biznesu”. Organizatorzy przeprowadzili badania, które ustaliły wartość i rozpoznawalność marki w swoim segmencie. Przeanalizowano również zaufanie konsumentów oraz siłę marki, czyli jejoddziaływanie na podejmowane decyzje konsumenckie. Patronem badań programu „Dobra marka 2011” był Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom badań, którzy docenili jakość usług świadczonych przez serwisy Point S. Naszą wdzięczność oraz podziękowanie kierujemy także do pracowników serwisów, którzy swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem budują pozycję sieci Point S.


Certyfikat Dobra Marka 2011
Certyfikat Dobra Marka 2011

Udostępnij


Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.