Docenili nas

Złoty Laur Klienta 2007

Złoty Laur Klienta 2007 logo

Korporacja Point S, której członkiem jest UNIGUM, otrzymała Złoty Laur Klienta w kategorii: "Sieci Auto Centrum". Wyróżnienie zostało przyznane już po raz drugi na podstawie badań przeprowadzonych przez Przeglad Gospodarczy we współpracy z Instytutem Gallupa.

Od stycznia do czerwca 2007 przeprowadzono cykl badań w formie ankiet oraz rozmów telefonicznych. Pozwolily one na wyłonienie najpopularniejszych usług i produktów na rynku. Klienci uczestniczący projekcie wytypowali serwisy, które ich zdaniem sa najlepsze na rynku, z usług których najczęściej korzystają i które ich zdaniem sa godne polecenia.

W dzisiejszych czasach, aby uzyskać trwałą przewagę nad konkurencją, niezbędne jest głębokie poznanie postaw i motywacji konsumentów. Dla nabywcy nie znającego konkretnego wyrobu czy usługi dokonanie zakupu nie jest łatwe. Dlatego tak chętnie słuchamy głosu tych, którym ufamy. Z jednej strony to reklama zachęca nas do zakupu, z drugiej rekomendacja kogoś zaufanego upewnia nas co do trafności dokonanego wyboru.
Dlatego Złoty Laur Klienta 2007 jest dla nas szczególnym wyróżnienim i dowodem uznania, mobilizującym do dalszej pracy i rozwoju.Serdecznie dziękujemy uczestnikom badań, którzy docenili, jakość usług oraz paletę produktów oferowanych przez serwisy Point S Unigum.


Złoty Laur Klienta 2007
Złoty Laur Klienta 2007

"Laur Klienta" to największy program konsumencki w kraju, pozwalający wyłonić co roku najpopularniejsze produkty i marki w prawie 300 kategoriach. Zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż przynosi firmom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty lub usługi są obecnie liderami popularności w swojej grupie? Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu - Grupę Media Partner - są tak naprawdę nagrodą polskiego konsumenta. Ponieważ wyboru najwyżej cenionych produktów dokonują sami klienci, dlatego wartość takiego godła jest bardzo znacząca i odzwierciedla tendencje występujące na rynku. Przyznane godła są potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie, można powiedzieć, formą zbiorowej rekomendacji.


Udostępnij


Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych