Aktualności, promocje...

Opony Goodyear ze zwrotem do 250 PLN

Kup komplet czterech nowych opon Goodyear (cztery takie same lub dwie pary różnych rozmiarów na każdą oś samochodu) wraz z usługą montażu, a otrzymasz zwrot aż do 250 PLN (cashback) w postaci czeku Blik.

Opony Goodyear ze zwrotem do 250 PLN

Kup w serwisie Point S UNIGUM 4 nowe opony Goodyear wraz z montażem
- osobowe od 17” do 23”
- dostawcze od 15” do 19”
- zimowe, całoroczne lub letnie

Zarejestruj dowód zakupu.
Wypełnij formularz na promocja.goodyear.pl Rejestracja trwa do 30.06.2023 r. lub do wyczerpania puli nagród.
(Zarejestrowane mogą być tylko dowody zakupu (tj. paragon lub faktura VAT), w których wskazana jest marka oraz rozmiar opon. Dowody zakupu, które uniemożliwiają identyfikację opon promowanych będą odrzucane. Dodatkowo dowód zakupu musi zawierać osobną pozycję potwierdzającą montaż zakupionych opon promowanych.)

Po weryfikacji otrzymasz czek BLIK o wartości: • 150 PLN – za zakup opon osobowych 17” • 200 PLN – za zakup opon osobowych 18” • 250 PLN – za zakup opon osobowych 19” i większych • 150 PLN – za zakup opon dostawczych 15” i większych

Akcja promocyjna dotyczy zakupu nowych opon letnich, zimowych i całorocznych marki Goodyear do samochodów osobowych i samochodów typu 4x4/SUV o średnicy osadzenia felgi od 17 do 23 cali wraz z ich montażem oraz zakupu nowych opon marki Goodyear do samochodów dostawczych o średnicy osadzenia felgi od 15 do 19 cali wraz z ich montażem. Wysokość nagrody zależy od rozmiaru i przeznaczenia zakupionych i zamontowanych opon. Akcja promocyjna obejmuje zakup opon promowanych w serwisach Point S UNIGUM. Szczegóły promocji zawarte są w Regulaminie Akcji Promocyjnej, umieszczonym na stronie www.promocja.goodyear.pl

Goodyear opony promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych