Aktualności, promocje...

Całoroczne nowości Klebera

Na rynek trafiły dwie nowe opony całoroczne KLEBER Quadraxer 3 oraz KLEBER Quadraxer SUV. Marka KLEBER ocenia, że w latach 2015-2025 segment opon całorocznych zwiększy się 9-krotnie.

Opony całoroczne Kleber Quadraxer 3 i SUV

Główną przyczyną tego trendu są zmiany klimatu powodujące wzrost średnich temperatur oraz zacierające się coraz bardziej różnice pomiędzy sezonem letnim i zimowym. Właśnie dlatego kierowcy oczekują wygodnych w użytkowaniu, niezawodnych oraz korzystnych cenowo opon, które gwarantują bezpieczeństwo jazdy przez wszystkie pory roku. >

Przy opracowywaniu nowej gamy KLEBER Quadraxer 3 oraz KLEBER Quadraxer SUV uwzględniono dotychczasowe doświadczenie marki oraz opinie użytkowników. W porównaniu z poprzednimi generacjami nowe opony oferują znacznie wyższe osiągi w hamowaniu na mokrej oraz suchej nawierzchni, jednocześnie zachowując przy tym doskonałe osiągi na śniegu.

Opony nowej gamy są wykonane z najwyższej jakości mieszanki gumowej przystosowanej do jazdy po śniegu. Bieżnik w kształcie litery V oraz większa liczba krawędzi zapewniają dobrą przyczepność. W porównaniu do opon poprzedniej generacji usprawniono system odprowadzania wody, a technologia automatycznego blokowania zwiększa sztywność nowych opon i ich osiągi na suchej nawierzchni.

Opony wyposażono w łatwy do odczytania wskaźnik wyważenia i zużycia bieżnika. W rozmiarach powyżej 17 cali zastosowano również ochraniacz obręczy, który zabezpiecza przed uderzeniami bocznymi.

W nowej gamie kierowcy mają do wyboru 73 wersje rozmiarowe opony KLEBER Quadraxer 3 od 15’’ do 19’’ oraz 13 wersji KLEBER Quadraxer SUV od 16’’ do 20’’.

Pierwsze rozmiary z nowej gamy zostały już wprowadzone do sprzedaży, zaś kolejne będą pojawiać się na rynku sukcesywnie do września 2022 roku.

Kleber opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych