Aktualności, promocje...

Exide po raz kolejny sponsorem zespołu motocyklowego Intact GP

26 marca zainaugurowano kolejny sezon Motocyklowych Mistrzostw Świata MotoGP 2021. Exide Technologies, producent akumulatorów i globalny dostawca rozwiązań w zakresie magazynowania energii, ponownie sponsoruje zespó Liqui Moly Intact GP, wspierając go podczas tegorocznej rywalizacji.

Exide po raz kolejny sponsorem zespołu motocyklowego Intact GP

W MotoGP 2021 w zespole Liqui Moly Intact GP ponownie wystartuje Bawarczyk – Marcel Schrötter. Wraz z nim na torze w MotoGP 2021 będzie walczył, debiutujący w tym zespole, Włoch – Tony Arbolino.

W kalendarzu mistrzostw, rozpoczętych pod koniec marca na torze Losail International Circuit w Katarze, przewidziano 19 rund. Rywalizację zwieńczy finał, zaplanowany w listopadzie w Walencji, na torze imienia Ricardo Tormo. Zawodnicy startują na motocyklach wyposażonych w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, stanowiące swego rodzaju przegląd najlepszych technologii motocyklowych. Jest to nie lada gratka dla fanów motoryzacji i sympatyków motocyklowych mistrzostw z całego świata.

Exide, jako sponsor zespołu, prezentuje gamę akumulatorów Motorbike & Sport, w skład której wchodzą takie akumulatory, jak: Exide Li-Ion, GEL, AGM Ready, AGM i Conventional. Każdy z nich został stworzony na potrzeby konkretnych zastosowań – jak choćby ultralekki akumulator Exide Li-Ion. Jest on nawet do 80% lżejszy od tradycyjnego akumulatora kwasowo-ołowiowego, dzięki czemu prowadzenie motocykla staje się jeszcze bardziej precyzyjne. Akumulator ten jest przy tym bezobsługowy i zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa w trakcie użytkowania.

Cieszymy się, że możemy sponsorować drużynę w kolejnym sezonie i życzymy jej powodzenia – powiedział Michael Geiger, starszy wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Exide Technologies.

MotoGP przyciąga szeroką publiczność i zwiększa rozpoznawalność gamy akumulatorów z oferty Exide Motorbike & Sport. Sporty motorowe to dziedzina, w której pojawia się mnóstwo innowacji. Znajdują one odzwierciedlenie w naszych produktach – dodał Michael Geiger.

W Grand Prix Kataru Marcel Schrötter zapewnił sobie solidne ósme miejsce, podczas gdy Tony Arbolino w swoim debiutanckim wyścigu pod szyldem Liqui Moly Intact GP – ścigając się z bardziej doświadczonymi kierowcami, wywalczył 16. pozycję. W pierwszych tegorocznych zmaganiach na torze zespół Liqui Moly Intact GP uplasował się na 7. miejscu.

Exide motocyklowe opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych