Aktualności, promocje...

Konkurs Special Days w serwisach UNIGUM przedłużony

Od 1 listopada do 31 grudnia 2020r. przy zakupie co najmniej 2 opon Bridgestone lub Point S w serwisie UNIGUM, masz szansę wygrać jedną z 5 konsoli Nintendo Switch Lite lub 25 par słuchawek Bluetooth JBL. Koniecznie zachowaj dowód zakupu.

Konkurs Special Days w serwisach UNIGUM

Jak wziąć udział w konkursie?

1. W dniach od 1 listopada do 30 listopada 2020r 31 grudnia 2020 kup co najmniej 2 opony Bridgestone lub Point S w jednym z serwisów Point S UNIGUM.

2. Otrzymasz zdrapkę i od razu dowiesz się czy wygrałeś jeden z prezentów powerbank lub łamigłówkę.

3. Jeżeli chcesz wziąć udział w losowaniu słuchawek bluetooth JBL lub konsoli Nintendo Switch, dokonaj rejestracji poprzez wysłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wiadomości e-mail z następującymi informacjami: imieniem i nazwiskiem, adresem, numerem telefonu oraz skan dowodu zakupu. Losowanie zwycięzców konkursu i nagród odbedzie sie 14 grudnia 2020 15 stycznia 2021 r.. Zwycięzcy zostaną poinformowani e-mailem.

Plakat Special Days

Opony Point S
Firma Point S opracowała ekskluzywną gamę opon na każdą porę roku: zimowych, letnich i całorocznych (Winterstar, Summerstar i Point S 4 Seasons). Gama ta przeznaczona jest do szerokiego wachlarza modeli samochodów osobowych – od małych aut miejskich po wysokiej klasy limuzyny – a także do pojazdów użytkowych. Opony te stworzone zostały we współpracy z jednym z europejskich producentów opon klasy premium, a ich koncepcja koncentruje się na trzech głównych aspektach – osiągach, bezpieczeństwie i komforcie.
Gwarancja jakości i bezpieczeństwa – projekt opracowany we współpracy z jednym z europejskich producentów opon klasy premium, produkcja na terenie Europy.
Najlepszy stosunek jakości do ceny.
Alternatywne rozwiązanie zarówno dla opon klasy premium, jak i opon budżetowych.

Szczegóły dotyczące opon Winterstar 4:
Certyfikat 3PMSF i M+S.
Doskonała przyczepność i prowadzenia na zaśnieżonej nawierzchni.
Zoptymalizowane bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni.
Niski poziom hałasu, wysoki komfort

Szczegóły dotyczące opon Point S 4 Seasons 2:
Opony stanowiące idealny kompromis dla klientów miejskich lub mieszkających na obszarach o niewielkich opadach śniegu (certyfikat 3PMSF i M+S).
Zmniejszone ryzyko zjawiska aquaplaningu.
Optymalizacja drogi hamowania w stosunku do prowadzenia i przyczepności na suchej i zaśnieżonej nawierzchni.

Szczegóły dotyczące opon Summerstar 3+:
Pewne prowadzenie i krótka droga hamowania na suchej nawierzchni.
Skrócona droga hamowania na mokrej nawierzchni przez cały okres użytkowania opony.
Wysoki komfort jazdy dzięki obniżonej emisji hałasu.


Wyciag z regulaminu: Konkurs, organizowany przez Point S Polska sp. z o.o. z siedziba w Warszawie, 01- 205 ul. Młynarska 7 w okresie od 1.11.2020 do 30.11.2020 r. 31.12.2020 r. lub do wyczerpania zapasu kart przeznaczonych do wydania klientom biorącym udział w promocji. W promocji może wziąć udział każda osoba fizyczna, która ukonczyła 18 lat. W promocji nie mogą wziąć udziału pracownicy i menedżerowie Punktów Sprzedaży, należących do sieci Point S, pracownicy zatrudnieni u Organizatora oraz członkowie organów, powołani w Point S Polska spółka z. o. o. (Organizatora). Każdy klient, który dokonał zakupu minimum 2 sztuk opon marki Point S lub marki Bridgestone w serwisie sieci Point S wskazanym jako serwis biorący udział w promocji, w okresie od 1.11.2020 do 30.11.2020 r. 31.12.2020 r., może wygrać jedną z 5 konsol Nintendo Switch Lite lub jeden z 25 zestawów słuchawkowych JBL. Aby wziąć udział w promocji, klient musi wysłać na adres mailowy specialdays@point-s. pl następujące informacje: imie i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, skan faktury zakupu. Losowanie zwycięzców konkursu i nagród odbedzie sie 14 grudnia 2020 15 stycznia 2020. Regulamin na stronie organizatora: www.point-s.pl w zakładce Special Days.

Bridgestone konkurs opony Point S

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych