Aktualności, promocje...

Goodyear spełnił wysokie wymagania w zakresie efektywności paliwowej i przyczepności

Goodyear jest pierwszą firmą oponiarską, która wyprodukowała oponę całoroczną na wyposażenie fabryczne z symbolem 3PMSF i jednocześnie kategorią ‘A’ pod względem oporu toczenia według europejskiej etykiety. To kolejny przykład sukcesu marki w zakresie projektowania rozwiązań dla przyszłości.

Goodyear spełnił wysokie wymagania w zakresie efektywności paliwowej i przyczepności

Połączenie poziomu trakcji spełniającej surowe wymagania standardu 3PMSF z oporem toczenia opony klasy ‘A’ jest dużym osiągnięciem, które udało się uzyskać dzięki doskonałej współpracy między zespołami technicznymi w Luksemburgu i Niemczech.

Inżynierowie marki wykorzystali najnowsze rozwiązania w dziedzinie projektowania bieżników, wypracowane dla segmentu opon całorocznych, a także nowe formuły gumowych mieszanek. Ponadto ściśle współpracowali z producentami samochodów. W efekcie w najbliższych miesiącach planowane jest dostarczenie nowych opon na fabryczny montaż dla takich samochodów jak: Peugeot 2008/3008/5008, DS3 Crossback i DS7 Crossback. Jeszcze w tym roku ta lista powiększy się o kolejne modele pojazdów.

„Ten projekt jest doskonałym przykładem przełożenia zaawansowanych technologii na korzyści dla klienta” – powiedział Xavier Fraipont, wiceprezes Goodyear ds. rozwoju produktów w regionie EMEA.

Uwaga: Europejska etykieta dla opon obejmuje trzy parametry: efektywność paliwową, przyczepność na mokrej nawierzchni oraz poziom hałasu zewnętrznego. Pod względem efektywności paliwowej wyróżnia się siedem klas, od G (najmniej wydajnej) do A (najbardziej wydajnej)

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych