Aktualności, promocje...

Bezpłatna gwarancja na uszkodzenia opon rolniczych i agro-przemysłowych Michelin

Michelin przedłuża na rok 2020 pakiet bezpłatnych gwarancji dla opon rolniczych i agro-przemysłowych. Pakiet zawiera: rozszerzoną gwarancję z tytułu wad produkcyjnych i materiałowych oraz dodatkową gwarancję na uszkodzenia przypadkowe, stanowiącą ekwiwalent ubezpieczenia opon.

Bezpłatna gwarancja na uszkodzenia opon rolniczych i agro-przemysłowych Michelin

Gwarancje na opony rolnicze i agro-przemysłowe Michelin zapewniają większą pewność pracy nawet w najtrudniejszych warunkach czy podczas ciężkich prac polowych maszynami wyposażonymi w centralny system pompowania kół CTIS oraz na budowach. Dzięki gwarancjom użytkownicy zyskują spokój i możliwość skorzystania z pełnych osiągów opon Michelin przez cały okres użytkowania, bez obaw o straty związane z ewentualnym zniszczeniem opony. Pakiet gwarancji handlowych na opony rolnicze i agro-przemysłowe Michelin

1. Rozszerzona gwarancja z tytułu wad produkcyjnych i materiałowych
Gwarancja obejmuje opony rolnicze Michelin oraz opony agro-przemysłowe Michelin Compact Line zakupione po 1 stycznia 2018 roku. W przypadku wystąpienia wad produkcyjnych i materiałowych w ciągu dwóch lat od zakupu ogumienie jest wymieniane na nowe bez żadnych opłat. W kolejnych latach użytkowania właściciele ponoszą częściową opłatę (proporcjonalnie od okresu eksploatacji i zużycia bieżnika), a Michelin pozostałą cześć kosztów bierze na siebie. Okres gwarancyjny na tego typu wady w przypadku opon rolniczych wynosi 9 lat, zaś opon agro-przemysłowych – do 5 lat.

Co ważne, gwarancje na opony Michelin nie zastępują i nie ograniczają uprawnień wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej, lecz je rozszerzają. W sytuacjach awarii użytkownicy ponoszą jedynie koszty montażu i dojazdu. Jasne zasady w czytelny sposób określają przysługujące klientom świadczenia.

2. Gwarancja na uszkodzenia przypadkowe
Bardzo istotna oferta ze względu na specyfikę pracy maszyn rolniczych i maszyn wykorzystywanych na budowach. Gwarancja obejmuje miejscowe uszkodzenia przypadkowe, niepowtarzalne i nienaprawialne, takie jak uszkodzenie na skutek uderzenia, przebicie boku czy przebicie czoła bieżnika. Przez pierwszy rok od zakupu w razie zniszczenia opony jest ona wymieniana na nową i jest to całkowicie bezpłatne w przypadku opon rolniczych z technologią MICHELIN Ultraflex oraz stosowanych na budowach opon agro-przemysłowych MICHELIN Compact Line. Gwarancja ta w przypadku opon rolniczych z technologią MICHELIN Ultraflex wynosi 4 lata, pozostałych opon rolniczych – 3 lata, zaś w przypadku opon agro-przemysłowych MICHELIN Compact Line – 1 rok od daty zakupu.

Gwarancja ma zastosowanie do opon zakupionych w okresie od 1 czerwca 2019 r. do 31 grudnia 2020 roku.

Warto podkreślić, że pakiet ten jest bezpłatny i zapewne dlatego w ubiegłym roku – dopóki nie zaczęli z niego korzystać pierwsi rolnicy i firmy budowlane – został on przyjęty przez klientów z niedowierzaniem. Obecnie cieszy się rosnącą popularnością.

Michelin opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych