Aktualności, promocje...

Bridgestone Turanza T005 zwycięzcą testu opon letnich ADAC 2019

Opona letnia Bridgestone Turanza T005 zwyciężyła w testach opon letnich ADAC 2019. Otrzymała najwyższe oceny sprawności na mokrych i suchych nawierzchniach. Zdobyła pierwsze miejsce w rozmiarze 185/65/R15 i tym samym wyprzedziła wszystkich konkurentów. Sukces osiągnęła także opona Firestone Roadhawk, która otrzymała najwyższą ocenę sprawności na suchych nawierzchniach i ostatecznie w rankingu zdobyła piąte miejsce.

Bridgestone Turanza T005 zwycięzcą testu opon letnich ADAC 2019

W teście ADAC opona Turanza T005 otrzymała łączny wynik 2.0. Określono ją jako zbalansowaną oponę letnią o najwyższej wytrzymałości na mokrych i suchych drogach. Poza pierwszym miejscem w rankingu opona Turanza 2005 uzyskała również dobre noty w kategorii żywotności i zużycia paliwa, co czyni ją bezkonkurencyjnym zwycięzcą testu.

Turanza T005 jest dostępna niemal we wszystkich europejskich rozmiarach opon dla samochodów osobowych i SUV-ów. Do wyboru jest ponad 170 rozmiarów od 14" do 21".

Bridgestone

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych