Aktualności, promocje...

Centra Mocy znów wystartowały! Zapraszamy do serwisów

Ruszyła już piąta edycja akcji diagnostycznej Centra Mocy, podczas której kierowcy mogą bezpłatnie sprawdzić kondycję akumulatorów samochodowych w wyznaczonych punktach sprzedaży i odebrać kupon rabatowy na zakup nowego akumulatora. Akcja rozpoczęła się 29 października i potrwa do 30 listopada 2018 roku.

Centra Mocy znów wystartowały! Zapraszamy do serwisów point S UNIGUM.

Centra Mocy to ogólnopolska akcja, odbywająca się co roku (przed trudnym dla akumulatorów samochodowych sezonem zimowym), zainicjowana i organizowana przez Exide Technologies S.A. W tym roku odbędzie się już po raz piąty: – Akcja cieszy się nieustającym zainteresowaniem kierowców. Centra Mocy to okazja na bezpłatne i profesjonalne sprawdzenie stanu akumulatora przed zimą, a w przypadku konieczności jego wymiany – możliwość wynegocjowania zniżki na zakup nowego akumulatora. Centra Mocy współtworzą rekomendowane przez Exide sklepy motoryzacyjne i warsztaty samochodowe na terenie całego kraju, które taką diagnostykę w ramach akcji wykonają bezpłatnie i służą fachową poradą– mówi Mariola Michalczyk, kierownik marketingu w Exide Technologies S.A.

Każdy uczestnik akcji, który sprawdzi swój akumulator przed zimą, otrzyma voucher uprawniający do otrzymania zniżki (jej wysokość ustalają samodzielnie punkty sprzedaży) na zakup nowego akumulatora marki Centra lub Exide. Voucher jest ważny przez następnych 12 miesięcy i obowiązuje w miejscu, w którym została wykonana diagnostyka akumulatora.

Jesień to moment, gdy zmieniamy opony, wycieraczki samochodowe i płyn do spryskiwaczy. O akumulatorze przypominamy sobie najczęściej wówczas, gdy odmawia współpracy. Dlatego, aby uniknąć awarii akumulatora w mroźniejsze dni, warto jeszcze przed zimą sprawdzić jego moc. Badanie diagnostyczne akumulatora nie trwa długo – najczęściej zajmuje zaledwie kilka minut. Może za to uchronić nas przed unieruchomieniem auta. Dlatego lepiej zawczasu sprawdzić stan swojego akumulatora i temu zapobiec– radzi Mariola Michalczyk.

Jak wygląda bezpłatna diagnostyka akumulatora w ramach akcji Centra Mocy?
1. Kierowca znajduje na stronie www.unigum.pl/serwisy najbliższy serwis point S UNIGUM, w którym może sprawdzić stan swojego akumulatora.

2. Wybrany punkt w ramach akcji przeprowadza bezpłatną profesjonalną diagnostykę każdego akumulatora niezależnie od marki i producenta, za pomocą testera pozwalającego na profesjonalne sprawdzenie jego stanu.

3. Punkt badający akumulator wypełnia i nakleja na akumulatorze specjalną naklejkę, która potwierdza, że diagnostyka została wykonana i jednocześnie zawiera informacje o wyniku badania.

4. Uczestnikowi akcji udzielony zostaje rabat i wystawiony voucher rabatowy na zakup nowego akumulatora marki Centra lub Exide.

Akcja Centra Mocy potrwa do 30 listopada 2018 r.

Centra Mocy znów wystartowały! Zapraszamy do serwisów point S UNIGUM. Plakat.
Źródło: Centra
Udostępnij

Centra Exide promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych