Aktualności, promocje...

Akumulatory z jeszcze dłuższym okresem Assistance

Exide Technologies, producent akumulatorów Exide Premium i Centra Futura objętych pakietem Assistance, wydłużył okres obowiązywania ochrony Assistance z 2 do 3 lat. Od teraz posiadacze tych dwóch modeli akumulatorów mogą korzystać z dłuższego okresu ochronnego na wypadek nagłej awarii akumulatora. Przypominamy, na czym dokładnie polega pakiet Assistance i dlaczego warto go mieć.

Logo Exide Assistance

Akumulator z bonusem ochronnym
Każdy akumulator Centra Futura oraz Exide Premium posiada bonus w postaci pakietu Exide Assistance. W czasie jego obowiązywania (obecnie już przez 3 lata) można dwukrotnie skorzystać z nieodpłatnej pomocy drogowej w przypadku awarii akumulatora. Czy taka opcja rzeczywiście się przydaje? Jak wynika z danych udostępnionych przez największą w Europie pomoc drogową (ADAC – 2016), ponad 640 000 wezwań pomocy drogowej rocznie w samych Niemczech jest spowodowanych niesprawnym lub rozładowanym akumulatorem. Podobnych statystyk należy spodziewać się również w Polsce. Dlatego Exide Technologies oferuje akumulatory Exide Premium i Centra Futura z bezpłatnym pakietem Exide Assistance, który obecnie będzie obowiązywać jeszcze dłużej, bo aż 3 lata.

Akumulatorowy pakiet Assistance to doskonałe rozwiązanie dla tych kierowców, którzy boją się problemów z rozruchem silnika, np. spowodowanych niskimi temperaturami zimą lub bardzo wysokimi latem, a także rozładowaniem akumulatora na przykład z powodu niewyłączonych świateł, czy po prostu awarii w czasie podróży. W pakiecie Exide Assistance, który jest dołączony bezpłatnie do każdego akumulatora Exide Premium i Centra Futura, kierowca otrzymuje gwarancję dwukrotnej, nieodpłatnej pomocy drogowej w formie usprawnienia pojazdu, w sytuacji, gdy akumulator nie zadziała prawidłowo– wyjaśnia Krzysztof Najder, product marketing manager w Exide Technologies S.A.

Akumulatory assistance

Co ważne, wydłużony do 3 lat okres ochrony pakietem Assistance, którym objęte są akumulatory Centa Futura i Exide Premium dotyczy także akumulatorów, które zostały sprzedane jeszcze przed datą jego wprowadzenia, a nie upłynął dla nich okres 3 lat od momentu ich zakupu.

Kiedy można skorzystać z pakietu Exide Assistance?
Szczegółowe informacje na temat zasad działania pakietu Assistance w momencie zakupu akumulatora znajdziemy w jego karcie gwarancyjnej; takich informacji udzieli też każdy z serwisów point S UNIGUM. – Z bezpłatnej pomocy w ramach pakietu Exide Assistance można korzystać już od pierwszych chwil używania akumulatora Exide Premium lub Centra Futura. W przypadku awarii akumulatora, niezależnie od miejsca i czasu, wystarczy zadzwonić pod wskazany w karcie gwarancyjnej numer telefonu, by wezwać pomoc drogową, nawet w najdalszy zakątek Polski. Jeżeli serwisant stwierdzi, że akumulator jest uszkodzony lub rozładowany, kierowca otrzyma odpowiednie, fachowe wsparcie. W przypadku Exide Assistance pomoc ta świadczona jest przez jedną z najlepszych firm serwisu pomocy drogowej – Starter. W razie awarii wystarczy mieć przy sobie kartę gwarancyjną akumulatora– wyjaśnia Krzysztof Najder z Exide.

Zalety ochrony Exide Assistance:

  • dłuższy, 3-letni okres ochronny;
  • od momentu zakupu akumulatora (w ciągu 3 lat od zakupu) użytkownik ma prawo do dwóch bezpłatnych usprawnień pojazdu w przypadku awarii akumulatora (bezpłatna pomoc Exide Assistance nie obejmuje innych awarii samochodowych);
  • pomoc udzielana jest każdemu, kto ma w samochodzie zainstalowany akumulator Exide Premium lub Centra Futura;
  • jedynym wymaganym warunkiem skorzystania z pomocy jest posiadanie przy sobie poprawnie wypełnionej karty gwarancyjnej na użytkowany akumulator;
  • pomoc w ramach Exide Assistance jest całkowicie bezpłatna;
  • pomoc świadczona jest na terenie Polski przez 24 godziny na dobę, według zasad określonych w warunkach pakietu, opisanych w karcie gwarancyjnej akumulatora.

Źródło: Exide
Udostępnij

akumulatory Centra Exide

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych