Aktualności, promocje...

Opona motocyklowa Dunlop opracowana specjalnie dla Harley-Davidson

Wieloletnia współpraca Dunlop i Harley Davidson wchodzi w tym roku w nowy etap. Harley-Davidson ogłosił, że w roku modelowym 2018 seria motocykli Fat Bob i Fat Bob S będzie wyposażona w nowe opony Dunlop D429.

Opona motocyklowa Dunlop opracowana specjalnie dla Harley-Davidson

Nowy produkt brytyjskiej marki, opracowany w ścisłej współpracy z Harley-Davidson, wyróżnia się agresywną, krosową rzeźbą bieżnika. Jego kształt dopasowano do nowych ram Harley-Davidson Softail, które umożliwiają dynamiczną jazdę na wcześniej niespotykanym poziomie w legendarnych, amerykańskich motocyklach z silnikiem V2.

Dmitri Talboom, Product Manager Dunlop Motorcycle Europe, wyjaśnia znaczenie indywidualnie przygotowanej opony. „Fat Bob ma silnik o pojemności 1,8 litra generujący duży moment obrotowy przy niskich obrotach. Stawia to bardzo określone wymagania oponom, dlatego D429 posiada komputerowo zoptymalizowany profil bieżnika, który wzmacnia trwałość i ułatwia równomierne zużycie bieżnika”.

Opona motocyklowa Dunlop D429

Wprowadzenie D429 to kontynuacja współpracy obu marek, która rozpoczęła się 37 lat temu, kiedy Dunlop został wybrany na dostawcę opon dla modelu Sportster. W ubiegłym roku brytyjska marka świętowała dostarczenie dziesięciu milionów opon na wyposażenie fabryczne motocykli Harley-Davidson.

D429 posiada oznaczenie Harley-Davidson/Dunlop na ścianie bocznej i jest dostępna w Europie za pośrednictwem dealerów Harley-Davidson i sieci sprzedaży opon motocyklowych brytyjskiej marki.


Źródło: Dunlop
Udostępnij

Dunlop motocyklowe opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych