Aktualności, promocje...

Dobry rezultat opony Goodyear Vector 4Seasons SUV w testach

Opona całoroczna Goodyear zaprojektowana dla aut klasy SUV pokonała konkurencję w najnowszym teście wiodącego, niemieckiego czasopisma Auto Bild allrad*.

Dobry rezultat opony Goodyear Vector 4Seasons SUV w testach

Opona Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2 wypadła doskonale w teście porównawczym, przeprowadzonym przez ekspertów magazynu Auto Bild allrad. Ogumienie całoroczne amerykańskiego koncernu uzyskało najwyższe oceny za wzorowe osiągi na zaśnieżonych i mokrych drogach, bezpieczne zachowanie w warunkach aquaplaningu i niski poziom hałasu.

W kategorii „prowadzenie na śniegu” Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2 okazała się lepsza od konkurentów, a jej osiągi były bardzo zbliżone do typowych opon zimowych. Produkt marki Goodyear uzyskał również dobre wyniki w badaniu aquaplaningu, zdobywając ex aequo pierwsze miejsc i uzyskując lepsze rezultaty niż typowe opony zimowe i letnie.

„Goodyear rozumie, że dla naszych konsumentów bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych i drogowych jest najważniejsze. Dlatego postanowiliśmy stworzyć zrównoważoną oponę, która zapewnia najlepsze osiągi w każdych warunkach. W ostatnich pięciu latach produkty Goodyear zwyciężały w testach opon całorocznych częściej niż jakakolwiek inna marka, co potwierdza skuteczność naszych starań**” - powiedział Mike Rytokoski, dyrektor marketingu Goodyear w Europie.

* Auto Bild allrad (GER), 6 kwietnia, 2018, edycja 5, all-season - 235/60R18 - GY Vector 4Seasons SUV Gen-2, MIC CrossClimate SUV, NOK Weatherproof SUV, VRE Quatrac 5, Hankook Kinergy 4S, Mastersteel All Weather.

** W oparciu o wyniki 22 testów w czasopismach w okresie od stycznia 2013 do grudnia 2017, przeprowadzonych przez 12 wiodących, niezależnych, europejskich czasopism motoryzacyjnych. Obliczenia na podstawie liczby zwycięstw Goodyear w testach w kategorii całorocznej w porównaniu ze wszystkimi testowanymi konkurentami. Więcej informacji na stronie https://www.goodyear.eu/en_gb/consumer/legal-disclaimer-test-claims.html


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych