Aktualności, promocje...

Exide wspiera aktualnego mistrza wyścigów motocyklowych Moto2

Exide Technologies, producent akumulatorów i dostawca rozwiązań w zakresie zakumulowanej energii, zawarł umowę sponsorską z zespołem Estrella Galicia 0,0 Marc VDS na najbliższy sezon zawodów MotoGP.

Exide wspiera Franco Morbidelliego

Zawody MotoGP (motocyklowe mistrzostwa świata) to najważniejsze wydarzenie w sporcie motocyklowym. Każdy z wyścigów przyciąga miliony widzów na całym świecie, jest także atrakcyjną okazją do promocji światowych marek, takich jak Exide. W zespole Estrella Galicia 0,0 Marc VDS jeździ m.in. 24-letni Franco Morbidelli – kandydat do zwycięstwa po zdobyciu mistrzostwa Moto2 w poprzednim sezonie.

Tegoroczny sezon wyścigowy, w ramach mistrzostw MotoGP, rozpoczął się 18 marca podczas Grand Prix w Katarze. Morbidelli doskonale zadebiutował, zajmując dwunaste miejsce (wyścig ukończył zaledwie 16 sekund po zwycięzcy). Franco Morbidelli w tym sezonie ściga się wraz z kolegą z zespołu – 31-letnim Thomasem Lüthim, który w ubiegłym sezonie w Moto2 stanął na podium aż 10 razy.

Morbidelli zaprezentował się dobrze także we wcześniejszych jazdach testowych, szczególnie w Tajlandii, gdzie udowodnił, że doskonale kontroluje swoją Hondę RC213V MotoGP, prezentując tym samym dobrą formę w trakcie trzydniowych wyścigów.

W ramach umowy sponsorskiej logo Exide pojawi się na motocyklu Franco Morbidelliego, na kombinezonach kierowców oraz w materiałach promocyjnych zespołu. – Cieszymy się ze wsparcia sponsorskiego Exide. To firma, która dostarcza jedne z najlepszych akumulatorów w branży, w tym doskonałej klasy akumulator motocyklowy Exide Li-Ion– podsumował Michael Bartholemy, menedżer zespołu Marc VDS.

Exide Li-Ion to akumulator, który jest do 80% lżejszy od standardowego akumulatora motocyklowego, co wpływa na redukcję masy motocykla, umożliwia większe przyspieszenie, efektywniejsze hamowanie oraz łatwiejszą obsługę pojazdu, co ma duże znaczenie przy zastosowaniach w sportach motorowych. Akumulator jest bezobsługowy, w pełni bezpieczny w eksploatacji i szybko się doładowuje. Charakteryzuje go bardzo niski poziom samorozładowania, dzięki czemu jest również idealnym rozwiązaniem w motocyklach użytkowanych sezonowo. Akumulator Exide Li-Ion należy do gamy produktów Exide Motorbike & Sport, obejmującej również akumulatory: Exide GEL, AGM Ready, AGM oraz Conventional.

Exide Gel jest akumulatorem, który doskonale sprawdza się w dużych motocyklach, jest bezobsługowy, odporny na głębokie rozładowanie, imponuje żywotnością i wydajnością, co jest szczególnie ważne w pojazdach wyposażonych w wiele odbiorników prądu.

Akumulator Exide AGM Ready, dzięki parametrom elektrycznym, wysokiej odporności na wibracje oraz doskonałej żywotności, jest popularnym produktem w przypadku wysokiej klasy motocykli, pojazdów sportowych i off-road. Jest bezobsługowy i łatwy w użyciu (nie wymaga napełniania elektrolitem).


Źródło: Exide
Udostępnij

akumulatory Exide

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych