Aktualności, promocje...

Goodyear Dunlop z Certyfikatem Jakości Nissan

Podczas dorocznego Seminarium Jakości dla Dostawców Nissana w Europie, przedstawiciele działu zakupów popularnej marki samochodowej wyróżnili niemiecki oddział Goodyear Dunlop za „znakomitą jakość dostaw części samochodowych”, przyznając producentowi oponiarskiemu „Certyfikat Jakości Nissan”. To kolejne tego typu wyróżnienie dla Goodyeara przyznane przez Nissana.

Goodyear Dunlop z Certyfikatem Jakości Nissan

Dostawców oceniano na podstawie szeregu aspektów m.in. takich jak jakość dostaw, koszty i częstość incydentów. Wysokie noty uzyskane przez amerykańskiego producenta opon w poszczególnych kryteriach zaowocowały bardzo pozytywną oceną końcową. Równie pochlebną opinię na temat Goodyear Nissan wydał w 2016 roku. Było to zasługą wyjątkowych rezultatów wypracowanych w Modelu Procesu Produkcji, za sprawą którego popularna marka samochodowa nie zanotowała żadnych problemów przez cały rok.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w Centrum Marki Nissan w Barcelonie, w Hiszpanii. „Nagroda przyznana przez Nissana jest wielkim wyróżnieniem dla Goodyeara i naszych interdyscyplinarnych zespołów. Potwierdza ogromne, codzienne zaangażowanie w dostarczanie naszemu partnerowi nie tylko doskonałych produktów, lecz także znakomitej obsługi” – powiedział Nick Harley, dyrektor zarządzający ds. wyposażenia fabrycznego dla pojazdów osobowych Goodyear w regionie EMEA.


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych