Aktualności, promocje...

Michelin prezentuje nową oponę do koparek kołowych

Michelin Power Digger w rozmiarze 10.00-20 jest oponą diagonalną zaprojektowaną do prac w warunkach budowlanych. Dla uzyskania maksymalnej stabilności pojazdu, która jest niezbędna w przypadku koparek wykonujących 360-stopniowe obroty na różnorodnym, często niestabilnym podłożu, zastosowano większą liczbę klocków bieżnika, wielokierunkowe bloki oraz liczne mostki pomiędzy klockami.

Opona Michelin Power Digger

W stosunku do opon konkurencyjnych boki Michelin Power Digger są grubsze i dzięki temu bardziej odporne na uszkodzenia. Dwie dodatkowe warstwy osnowy oraz równomierne rozłożenie gumy w bieżniku zabezpieczają tę część opony przed ścieraniem i uszkodzeniami.

W oponie zastosowano diamentową rzeźbę bloków bieżnika – innowacyjną technologię znaną i z powodzeniem wykorzystywaną w oponach Michelin BibLoad. Sześciokątne bloki kierunkowego bieżnika oraz technologia diagonalnego opasania Michelin zapewniają równomierne zużycie przez cały okres eksploatacji opony.

Michelin Power Digger posiada indeks nośności 162A2/147B, który jest wyższy w porównaniu z konkurencyjnym ogumieniem. Jak wszystkie opony rolnicze i agro-przemysłowe marki Michelin, Michelin Power Digger jest objęty dożywotnia gwarancją (tj. do 10% głębokości bieżnika).

Opona Michelin Power Digger montaż podwójny

Obecnie 80 proc. koparek kołowych jest użytkowanych z oponami montowanymi w układzie podwójnym. Michelin Power Digger jest idealnym rozwiązaniem do tego typu maszyn.

Opona Michelin Power Digger będzie dostępna w sprzedaży od czerwca 2017 roku.


Źródło: Michelin
Udostępnij

Michelin opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych