Aktualności, promocje...

Sterowalność i precyzja na autostradzie - opona Yokohama BluEarth 110L

Yokohama, japoński producent opon premium, wprowadza na polski rynek nową oponę ong>do pojazdów ciężarowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym model BluEarth 110L zwiększa bezpieczeństwo i precyzję prowadzenia, zapewniając długotrwałą eksploatację na dalekich trasach.

Sterowalność i precyzja na autostradzie - opona Yokohama BluEarth 110L

Opona BluEarth 110L przeznaczona jest na oś kierowaną pojazdów ciężarowych poruszających się po autostradach. Najnowszy model z szerokiej gamy opon Yokohama gwarantuje doskonałą przyczepność pojazdu, skracając drogę hamowania i zwiększając sterowalność, także na mokrej nawierzchni. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom opona 110L jest wyjątkowo trwała i zużywa się w sposób równomierny uzyskując długie przebiegi. W produkcji wykorzystano elementy innowacyjnej technologii BluEarth, stosowanej w oponach wysokiej wydajności do pojazdów osobowych i sportowych, której założeniem jest tworzenie opon zapewniających przyjemność prowadzenia i wywiarających mniejszy wpływ na środowisko.

W oponie BluEarth 110L inżynierowie Yokohama zastosowali nowoczesne rozwiązania SPIRALOOP, dedykowane ogumnieniu przeznaczonemu na autostrady. Model wyróżnia solidna konstrukcja – perfekcyjnie równe, bezzłączeniowe opasanie zwiększa wytrzymałość barku opony i zapobiega nierównomiernemu zużyciu. Bieżnik pokryty został opatentowanym układem rowków CPES (Contact Pressure Equaliser Sipe), dzięki którym uzyskuje optymalną powierzchnię styku opony z nawierzchnią. Udoskonalone parametry powierzchni styku dodatkowo przekładają się na dłuższą żywotność ogumienia. Opona jest mniej podatna na mechaniczne uszkodzenia dzięki falowanym nacięciom, znajdującym się w rowkach wzdłużnych. Dodatkowe mikro nacięcia SC-SIPE (Stress-Wear Control Sipe) zapobiegają nierównomiernemu zużyciu na brzegach żeber bieżnika.

Opona BluEarth 110L dostępna jest w rozmiarach: 355/50R22.5 156L (parametry: C, C, 2, 73) oraz 315/60R22.5 154/148L (parametry: C, B, 2, 72).


Źródło: Yokohama
Udostępnij

opony Yokohama

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych