Aktualności, promocje...

Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 zwycięzcą testu opon całorocznych

Najnowsza generacja opon całorocznych Goodyear została liderem rankingu niemieckiego czasopisma motoryzacyjnego Auto Bild. Zdaniem ekspertów ogumienie Vector 4Seasons Gen-2 wykazało się najlepszymi osiągami w każdych warunkach pogodowych, szczególnie na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni.

Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 zwycięzcą testu opon całorocznych

Na szczególną uwagę zasługują bardzo dobre parametry hamowania opon Goodyear na mokrej nawierzchni. Droga hamowania Vector 4Seasons Gen-2 przy prędkości 100 km/h to zaledwie 41,6 metra, dla porównania najbliżsi konkurenci potrzebowali co najmniej dwóch metrów więcej. Co więcej, podczas testu na mokrym okręgu opony całoroczne amerykańskiego koncernu osiągały lepszą przyczepność niż niektóre opony letnie.

Oprócz znakomitych wyników na mokrej nawierzchni, opony Vector 4Seasons Gen-2 imponowały także dobrym zachowaniem podczas badania w zimowych warunkach, co zapewniło im miejsce wśród najlepszych w tej kategorii. Eksperci czasopisma pochwalili oponę za dobre osiągi na śniegu.

„Bardzo nas cieszą rezultaty testu” - powiedział Mike Rytokoski, dyrektor marketingu Goodyear Europe. „To kolejne potwierdzenie, że jako pionierzy w konstruowaniu opon całorocznych, rozumiemy potrzeby klientów, którzy poszukują bardzo dobrze zrównoważonej opony i posiadamy umiejętności niezbędne do tego, by zaprojektować produkt, który świetnie sobie radzi w zmiennych warunkach pogodowych przez cały rok.”


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych