Aktualności, promocje...

Opona dla pojazdów SUV na trudne warunki zimowe

Fulda KristallControl SUV rozszerza portfolio marki opon zimowych klasy High Performance. Nowy produkt opracowano z myślą o podróżach w trudnych warunkach zimowych nowoczesnymi autami klasy SUV.

Ze względu na dużą masę i wysoko położony środek ciężkości, pojazdy te wymagają specjalnie przystosowanych opon o zwiększonej przyczepności i lepszych parametrach prowadzenia, szczególnie zimą. Najnowsza propozycja w asortymencie Fulda to wysokiej jakości opona oparta na niemieckiej technologii, oferowana po konkurencyjnej cenie, bez kompromisów w zakresie osiągów.

Opona dla pojazdów SUV na trudne warunki zimowe Fulda KristallControl SUV

Wysokie osiągi w trudnych warunkach zimowych

Dzięki technologii SnowCatcher opona zapewnia doskonałą kontrolę nad pojazdem na śniegu. Środkowe rowki w rzeźbie bieżnika tworzą wzajemnie zazębiającą się siatkę, która chwyta śnieg podczas jazdy. Śnieg ma dobre właściwości adhezyjne, dlatego jego obecność poprawia przyczepność.

Z kolei zoptymalizowana rzeźba bieżnika z elementami zwiększającymi sztywność klocków poprawia stabilność auta na suchych nawierzchniach. Znajdujące się pomiędzy centralnymi klockami łaczenia dodatkowo zwiększają sztywność bieżnika.

Ponadto, trójwymiarowe lamele (3D Bubble Blades) tworzą mocniejsze klocki i zapewniają lepszą kontrolę na suchych nawierzchniach.

Znakomity stosunek jakości do ceny

Konstrukcja bieżnika tworzy zoptymalizowaną powierzchnię styku opony z nawierzchnią o zrównoważonym rozkładzie ciśnienia, co przekłada się na równomierne zużycie i długie przebiegi.

Niska masa własna opony i specjalnie opracowana mieszanka bieżnika ograniczają straty energii, zapewniając niższe opory toczenia, co oznacza mniejsze zużycie paliwa.

KristallControl SUV jest dostępna w dziewięciu rozmiarach.

Rozmiary Popularne zastosowania (między innymi)
215/60R17 96 HNissan Qashqai, Renault Kadjar, VW Tiguan
215/70R16 100 TFord Kuga, Hyundai Tucson, Kia Sportage
235/55R17 103 V XLFord Kuga, BMW X3, VW Tiguan, Audi Q3
235/60R17 102 HChevrolet Captiva, Jeep Cherokee, Mercedes GLK
235/60R18 107 H XLAudi Q5, Alfa Romeo Stelvio, Kia Sorento, Hyundai Santa Fe
235/65R17 108 H XLAudi Q5, Alfa Romeo Stelvio, Kia Sorento, Hyundai Santa Fe
255/50R19 107 V XLBMW X5, BMW X6, VW Touareg, Volvo CX90
255/55R18 109 H XLAudi Q7, BMW X5, Mercedes M-Klasse, Mitsubishi Outlander, Subaru Tribeca
275/40R20 106 V XLBMW X5, BMW X6, Porsche Cayenne, VW Touareg, Land Rover Sport LS

Źródło: Fulda
Udostępnij

Fulda opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych