Aktualności, promocje...

Ekologiczna technologia BluEarth w zimowej odsłonie - nowość od Yokohama

W nadchodzącym sezonie zimowym japońska marka YOKOHAMA, proponuje nową oponę premium BluEarth Winter V905, przeznaczoną do średnich i dużych aut osobowych, w tym SUV-ów. Model zapewnia bezpieczną jazdę na ośnieżonej i mokrej nawierzchni, a udoskonalona mieszanka gumy gwarantuje wysoką sterowalność i hamowanie także przy dużych prędkościach.

Ekologiczna technologia BluEarth w zimowej odsłonie - nowość od Yokohama

BluEarth Winter V905 jest udoskonaloną wersją modelu W.drive V 905. Nowość jest pierwszą oponą zimową YOKOHAMA, w której japońscy inżynierowie zastosowali ekologiczną technologię BluEarth, stworzoną z uwzględnieniem potrzeb środowiskowo-społecznych.

Opona BluEarth Winter V905 zapewnia bezpieczną jazdę dzięki doskonałej przyczepności oraz bardzo dobrej trakcji na śniegu i oblodzonej drodze. W mieszance gumy wykorzystano składniki BluEarth, jak olejek pomarańczowy i mikrokrzemionkę, zwiększające jej elastyczność i powierzchnię styku z nawierzchnią. Opona zapewnia bezpieczeństwo dzięki skróconej drodze hamowania. Dodatkowo, ulepszona mieszanka gumy pod bieżnikiem zwiększa sztywność opony i ogranicza straty energii, uzyskując mniejsze zużycie paliwa w trakcie zimowych podróży. Dla większości rozmiarów nowego modelu parametr oporów toczenia został podniesiony do poziomu C na etykiecie EU, co oznacza wyższą efektywność paliwową.

YOKOHAMA BluEarth Winter V905 gwarantuje stabilne prowadzenie podczas jazdy po ośnieżonej drodze, dzięki ulepszonej konstrukcji i zmaksymalizowanemu efektowi krawędziowania. Agresywna rzeźba bieżnika "wgryza się" w nawierzchnię. Duża liczba głębokich i szerokich rowków skośnych i rozmieszczone pod różnym kątem rowki poprzeczne – zapewniają bardzo dobrą trakcję na śniegu podczas manewrów, takich jak skręcanie czy wychodzenie z poślizgu. Efektem zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych jest także doskonały drenaż. Gęsta sieć lameli – nacięć klocków bieżnika, skutecznie odprowadza wodę i pośniegowe błoto spod kół.

Opona oferowana jest w rozmiarach: od 15 do 22 cali i profilach: od 80 do 30. Cena od 185,00 zł dla rozmiaru 195/65R15, od: 272,00 zł dla rozmiaru 205/55R16.


Źródło: Yokohama
Udostępnij

opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych