Aktualności, promocje...

Opony motocyklowe Michelin w nowych Harley-Davidson

Firma Michelin opracowała oponę do wybranych motocykli Harley-Davidson z nowej linii Softail MICHELIN Scorcher znajdzie się na wyposażeniu modeli Fat Boy, Low Rider, Breakout, które premierowo zaprezentowano w połowie sierpnia.

Opony motocyklowe Michelin Scorcher dla Harley-Davidson

Opony MICHELIN Scorcher będą elementem oryginalnego wyposażenia wybranych modeli motocykli Harley-Davidson z linii Softail planowanej na 2018 rok. Mieszanka gumy bieżnika zapewnia oponie bardzo dobrą przyczepność przy niskich temperaturach, jak również na mokrej i wilgotnej nawierzchni, a także wyższą żywotność.

Ogumienie przygotowano w dwóch wersjach:

MICHELIN Scorcher 31 wpisuje się w stylistykę klasycznych krążowników szos Opony motocyklowe Michelin Scorcher 31 dla Harley-Davidson

MICHELIN Scorcher 11 podkreśla sportowy wygląd motocykla Opony motocyklowe Michelin Scorcher 11 dla Harley-Davidson

Inżynierowie Michelin i Harley-Davidson przez dwa lata pracowali wspólnie nad stworzeniem opony MICHELIN Scorcher, a następnie jej finalnym dopasowaniem do określonych specyfikacji technicznych motocykli.

Jedną z nich było przygotowanie niedostępnych na rynku rozmiarów, jak to miało miejsce w przypadku modelu Fat Boy, w którym na przód montowana jest opona 160/60R18, a na tył 240/40R18 dla pewnego prowadzenia i wyjątkowej przyjemności z jazdy. Dodatkowo w oponach zastosowano włókno aramidowe (oprócz rozmiaru 110/90B19), które zapewnia niższą wagę, większą stabilność i niezmienne osiągi przy dużych prędkościach.

Dostępne rozmiary

Opony motocyklowe Michelin Scorcher dla Harley-Davidson rozmiary

Opony MICHELIN Scorcher będą dostępne w sieci sprzedaży Harley-Davidson oraz u wybranych dilerów.


Źródło: Michelin
Udostępnij

Michelin

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych