Aktualności, promocje...

Konkurs! Wygraj podwójny bilet na Open'era

Znamy już TOP3 finalistów konkursu FIRESTONE Headliners of Tomorrow. Kolejny jego etap to internetowe głosowanie z atrakcyjnymi nagrodami, w którym publiczność wybierze zwycięzcę. Najlepszy z uczestników zagra na Firestone Stage podczas tegorocznego Open’er Festival.

Konkurs! Wygraj podwójny bilet na Open'era

Do finalnej rozgrywki stanęły wybrane przez Jury konkursowe pod przewodnictwem Moniki Brodki grupy muzyczne:

Blunt Razor powstał 6 lat temu – jak mówią muzycy – w pokoju Andrzeja, jednego z członków kolektywu. Tworzy go 4 młodych artystów z Jaworzna: wspomniany Andrzej Nocoń oraz Łukasz Pierzchała, Szymon Golec i Łukasz Bochenek, którzy wspólnie grają i komponują. Fascynuje ich dążenie do prostoty, stąd też nazwa zespołu nawiązująca do idei myślenia ekonomicznego „brzytwa Ockhama”.Firestone Headliners of Tomorrow Blunt Razor

Moriah Woods Amerykanka mieszkająca w Polsce od 2014 r. Wraz z Mariuszem Antrasem (gitara basowa) i Michałem Głosem (perkusja) tworzy kolektyw sygnowany jej nazwiskiem. W tym składzie grają razem od 2015 r., głównie w Puławach. Moriah inspiruje się twórczością amerykańskiej songwriterki Sharon van Etten i polskim zespołem black metalowym Furia.Firestone Headliners of Tomorrow Moriah Woods

Hania Rani 27-letnia pianistka, aranżerka, kompozytorka, mieszkająca między Warszawą a Berlinem. Jest klasycznie wykształconym muzykiem, ale od 5 lat tworzy również własne kompozycje, stawiając sobie za cel przekraczanie granic podziału na gatunki i style. Chętnie zagrałaby wspólnie z islandzkim Kiasmos tworzącym eksperymentalny minimal lub wrocławskim nu jazzowym Skalpelem.Firestone Headliners of Tomorrow Hania Rani

Publiczność w głosowaniu online może ocenić artystów na podstawie nagranych specjalnie na potrzeby konkursu sesji muzycznych live, które zostały opublikowane na stronie konkursowej:www.konkursfirestone.pl.

Na głosujących czekają nagrody. Fani, którzy po głosowaniu dodatkowo uzasadnią swoją decyzję, otrzymają szansę wygrania jednego z 10 podwójnych biletów na Open’era i 40 upominków od Firestone. Głosowanie kończy się 21 maja 2017 o godzinie 10:00.


Źródło: Firestone
Udostępnij

Firestone

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych