Aktualności, promocje...

Opony motocyklowe Michelin - promocja

Kup w sieci serwisów Point S UNIGUM dwie promocyjne opony motocyklowe Michelin a dostaniesz zwrot 85 zł. Promocja trwa od 1 marca do 31 maja 2017 r.

Opony motocyklowe Michelin - promocja - Share Our Passion

1. Kup pomiędzy 1 marca i 31 maja 2017 w sieci serwisów Point S UNIGUM dwie opony motocyklowe spośród następujących typów: Michelin Power RS, Michelin Pilot Road 4 (Standard - GT - Trail), Michelin Anakee III, Michelin Anakee Wild.

2. Zarejestruj się przed 15 czerwca 2017 r. na myoffer.moto.Michelin.com

3. Otrzymasz zwrot pieniędzy przelewem bankowym, w terminie poniżej 5-6 tygodni od daty otrzymania Twojego ważnego zgłoszenia.

Zwrot 85zł obowiązuje od 1 marca 2017 do 31 maja 2017 roku za jeden zakupiony komplet opon na rynku Polskim w sieci serwisów Point S UNIGUM. Pod uwagę brana jest faktura/rachunek na której znajdują się obie opony. Treść faktury/rachunku (np. cena nabycia opon) są dla Michelin nie istotne. Każdy klient ma prawo do skorzystania z promocji tylko jeden raz. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących warunków promocji, zapraszamy na stronę myoffer.moto.Michelin.com


Źródło: Michelin
Udostępnij

Michelin opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych