Aktualności, promocje...

Wygrywaj z Pasją Bridgestone - promocja

Od 1 października ruszyła zimowa promocja Pasja Bridgestone. Kierowcy, którzy kupią 4 opony Bridgestone, zawalczą o 1025 nagród, w tym możliwość treningu na torze Sobiesław Zasada Centrum pod Poznaniem.

Wygrywaj z Pasją Bridgestone - promocja

Jak wziąć udział w promocji Pasja Bridgestone?

Krok 1. Kup 4 opony zimowe Bridgestone w jednym z serwisów Point S UNIGUM.

Zestaw Zimowy z profesjonalnymi kosmetykami samochodowymi: odmrażacz do szyb, anty-para oraz ściereczki z mikrofibry Krok 2. Zarejestruj się na stronie www.pasjabridgestone.pl, dołącz dowód zakupu. Otrzymasz Zestaw Zimowy z profesjonalnymi kosmetykami samochodowymi: odmrażacz do szyb, anty-para oraz ściereczki z mikrofibry.

Krok 3. Rozwiąż zadanie konkursowe.

Trening na Torze Sobiesław Zasada Centrum pod Poznaniem Krok 4. Wygraj nagrodę główną główną – Trening na Torze Sobiesław Zasada Centrum pod Poznaniem!

Promocja trwa od 1 października do 15 listopada 2016 r.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj