Aktualności, promocje...

Sprawdź za darmo swój akumulator w serwisie Point S Unigum - promocja

Ponownie zapraszamy do skorzystania z całkowicie bezpłatnej, profesjonalnej kontroli akumulatorów dowolnej marki. Pytaj o rabat na nowy akumulator! Akcja została wydłużona do końca stycznia 2016 r.

Ponownie zapraszamy do skorzystania z całkowicie bezpłatnej, profesjonalnej kontroli akumulatorów dowolnej marki. Pytaj o rabat na nowy akumulator! Akcja została wydłużona do końca stycznia 2016 r.

Kierowcy, którzy wraz z siarczystymi mrozami doczekali się pierwszych problemów z rozruchem silnika, mogą sprawdzić kondycję swoich akumulatorów w sieci serwisów Point S UNIGUM. Testowanie akumulatorów jest bezpłatne i obejmuje akumulatory dowolnej marki. Nasi fachowcy sprawdzą akumulator za pomocą specjalistycznego testera. Wynik badania zostanie umieszczony na naklejce na akumulator.
W ramach akcji Centra Mocy kierowcy mogą negocjować także rabat na zakup nowego akumulatora marki Centra lub Exide. Kupon rabatowy jest ważny przez 12 miesięcy od daty kontroli akumulatora i można go zrealizować w punkcie sprzedaży Point S Unigum, który przyznał rabat.

Chcemy, aby użytkownicy aut byli świadomi możliwości nowych akumulatorów oraz nabyli wiedzę, która umożliwi im uniknąć sytuacji awaryjnych. Celem akcji jest edukacja, dzięki której zmotoryzowani zyskają komfort i bezpieczeństwo.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z akcji CENTRA MOCY. Zapraszamy do serwisów Point S UNIGUM


Źródło: Centra
Udostępnij

akumulatory Centra promocja UNIGUM

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych