Aktualności, promocje...

Zdobyliśmy puchar XIX Pałuckich Targów Rolnych

W trakcie XIX Pałuckich Targów Rolnych, które odbyły się 22-23.08.2015 w Żninie, zdobyliśmy puchar burmistrza Trzemeszna, Krzysztofa Derezińskiego za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych przedstawionych na targach.

Na targach poza prezentacją naszej oferty, wystawialiśmy również najpopularniejszy asortyment opon przemysłowych firmy Vredestein/Apollo.


Ceremonia wręczenia pucharu XIX Pałuckich Targów Rolnych za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych.

Ceremonia wręczenia pucharu XIX Pałuckich Targów Rolnych za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych. Fot. Remigiusz Konieczka, reporter tygodnika Pałuki.


Kierownik oddziału Point S UNIGUM Żnin, Marcin Kolański z pucharem i dyplomem XIX Pałuckich Targów Rolnych za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych.

Kierownik oddziału Point S UNIGUM Żnin, Marcin Kolański z pucharem i dyplomem XIX Pałuckich Targów Rolnych za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych. Fot. Remigiusz Konieczka, reporter tygodnika Pałuki.


Dyplom XIX Pałuckich Targów Rolnych za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych.

Dyplom XIX Pałuckich Targów Rolnych za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych.


Stoisko Point S UNIGUM i Vredestein na  XIX Pałuckich Targach Rolnych.

Stoisko Point S UNIGUM i Vredestein na XIX Pałuckich Targach Rolnych.


Źródło: Tygodnik Pałuki: www.palukitv.pl
Udostępnij

UNIGUM

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych