Aktualności, promocje...

Opony Bridgestone dla nowego Mercedesa GLC

Firma Bridgestone rozszerza współpracę z Daimlerem. Opony Dueler H/P Sport zostały wybrane do montażu fabrycznego dla nowego Mercedesa GLC.

Mercedes GLC na oponach Bridgestone

Dynamika i bezpieczeństwo jazdy niemal w każdych warunkach drogowych, duża moc i napęd na cztery koła – to główne cechy nowoczesnego samochodu typu SUV. Aby w pełni korzystać z radości jazdy takim pojazdem niezbędne są opony, które sprawdzą się w najbardziej wymagających sytuacjach. Z myślą o takich zadaniach Bridgestone stworzył opony Dueler H/P Sport. To właśnie te opony Daimler wybrał do fabrycznego montażu w najnowszym modelu Mercedesa GLC.

Jest to kolejny etap owocnej współpracy pomiędzy firmami Bridgestone i Daimler. W 2014 roku opony Dueler H/P Sport zostały wybrane do nowego kompaktowego SUV-a Mercedesa-Benza GLA. W tym samym czasie Bridgestone rozpoczął dostarczanie swoich produktów do modelu Klasy C, do którego zostały wybrane opony turystyczne Turanza T001, sportowe Potenza S001 i zimowe Blizzak.

Opona Bridgestone Dueler HP Sport

Do nowego GLC Bridgestone przygotował opony w rozmiarach: 235/65 R17, 235/60 R18, 235/55 R19 i 255/45 R20. Opony Bridgestone Dueler H/P Sport zostały opracowane z przeznaczeniem dla najnowszych samochodów typu SUV i charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją, wysokim poziomem bezpieczeństwa, komfortu jazdy i świetnymi osiągami.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych