Aktualności, promocje...

Puchar Polski Traktorów w Wielowsi - zaproszenie

30 sierpnia 2015 r. (niedziela) o godzinie 11:00 w Wielowsi w gminie Pakość odbędzie się Puchar Polski Traktorów. Zawody cieszą się dużą popularnością, o czym świadczy spora rzesza zawodników oraz tłumy kibiców.

W tym roku będą to zawody w randze Pucharu Polski, jedyne tego typu zawody pucharowe rozgrywane w naszym kraju. Wyścigi Traktorów organizowane są przez Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Wielowieś od 2013 roku w dwóch edycjach, zimowej i letniej. Tor jest przygotowywany przez licencjonowanych sędziów z Automobilklubu Toruńskiego i to oni czuwają nad prawidłowym przebiegiem zawodów. Wyścigi rozgrywane są w trzech kategoriach: ciągniki do 80 KM, powyżej 80 KM oraz w kategorii ciągników zabytkowych. Ogólnopolski wymiar zawodów oznacza, że wyścig będzie miał przebieg jeszcze bardziej profesjonalny. Automobilklub zadba o to, aby traktory walczyły na podobnych warunkach, na jakich ścigają się osobowe samochody rajdowe. Poza zmianą toru zostanie przygotowany odcinek specjalny a przejazd po nim będzie mierzony za pomocą profesjonalnego sprzętu. Na uczestników sportowych zmagań czekają puchary i wiele nagród a na kibiców wiele atrakcji.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska naszej firmy na Pucharze Polski Traktorów, który odbędzie się w Wielowsi gmina Pakość, 30 sierpnia 2015 r.

Puchar Polski Traktorów w Wielowsi plakat

Jak dojechać
icon
Źródło: Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Wielowieś
Udostępnij

UNIGUM

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych