Aktualności, promocje...

Range Rover Sport 2014 na oponach Goodyeara

Jaguar Land Rover wybrał opony Goodyear na pierwsze wyposażenie kolejnego ze swoich aut. W ramach wieloletniej współpracy model Range Rover Sport 2014 będzie opuszczał fabrykę na oponach Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV.

Opona Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV

Ogumienie Eagle F1 Asymmetric SUV idealnie pasuje do charakteru auta - podkreśla jego zwinność i dynamikę. Dzięki równomiernemu rozkładowi ciśnienia i maksymalizacji powierzchni styku z drogą, nawet podczas pokonywania zakrętów z dużą prędkością, opony umożliwiają dobre panowanie nad samochodem. W porównaniu z poprzednim modelem ogumienie zapewnia też lepsze prowadzenie na mokrej nawierzchni, a to za sprawą asymetrycznej konstrukcji, która zwiększa kontakt z nawierzchnią i odprowadza wodę by zapobiegać aquaplaningowi. Z kolei optymalny wzór bieżnika ogranicza hałas i pozwala cieszyć się cichszą oraz bardziej komfortową jazdą, pasującą do luksusowego wnętrza samochodu.

„Opona Eagle F1 Asymmetric SUV to naturalne uzupełnienie terenowych i drogowych możliwości najnowszego Range Rovera Sport. Od wielu lat współpracujemy z Jaguar Land Roverem, czego rezultatem jest obecność wielu opon naszej marki na wyposażeniu fabrycznym modeli takich jak Range Rover Evoque czy Land Rover Discovery Sport. Jesteśmy dumni z faktu, że nasze opony są pierwszym wyposażeniu Range Rovera Sport 2014” - powiedział Hans Vrijsen, dyrektor marketingu Goodyeara w Europie, na Bliskim Wschód i Afryce.


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych