Nowa generacja opon Uniroyal

Uniroyal, zaprezentowała dwie nowe opony do użytku w łączonym ruchu regionalnym oraz długodystansowym do autobusów i samochodów ciężarowych – model FH40 na oś prowadzącą oraz DH40 na oś napędową.

Opony Uniroyal FH40 DH40

Firma Uniroyal opracowała swoją nową linię produktów, jako odpowiedź na potrzeby przewoźników, operujących w przewozach regionalnych i długodystansowych. Zarówno opona FH 40 na oś kierowaną, jak i opona DH 40 na oś napędową, obie w rozmiarze 315/80 R 22.5, oferują doskonałą trwałość i pewne prowadzenie pojazdu. Opony te mogą być niezawodnie używane w autobusach i samochodach ciężarowych.

FH40
Nowo opracowany wzór bieżnika opony FH 40 na oś kierowaną poprawia jej przyczepność na mokrej drodze i kwalifikuje ją do klasy „B" na etykiecie unijnej. Specjalna technologia lameli zastosowana we wzorze bieżnika optymalizuje odprowadzanie wody i zapewnia bezpieczne prowadzenie pojazdu podczas deszczu. Kontur opony FH 40 zoptymalizowano pod kątem równomiernego zużywania się i niskich oporów toczenia, a nowa mieszanka jej bieżnika zapewnia duże przebiegi. Model FH 40 posiada homologację M+S.

DH40
Wzór bieżnika opony DH 40 na oś napędową został opracowany specjalnie z myślą o zapewnieniu wysokiego poziomu trakcji. Nowy wzór bieżnika pozwala na równomierne zużywanie się opony, co z kolei gwarantuje jej duże przebiegi. Udoskonalony kord zapewnia oponie wyjątkową solidność i trwałość. Opona DH 40 posiada zarówno oznaczenie M+S, jak i symbol 3PMSF (trzech szczytów górskich i płatka śniegu).

Opony z nowej serii produktowej Uniroyal posiadają nadający się do bieżnikowania karkas. Stopka karkasu w obu modelach została wzmocniona w celu zwiększenia trwałości. Dzięki optymalnej gęstości kordu opony mogą wytrzymać zmienne obciążenie, a specjalna warstwa wewnętrzna zapobiega stopniowej utracie powietrza.


Źródło: Continental
Udostępnij

opony Uniroyal

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj