Aktualności, promocje...

Nagroda Continental Fair Play dla Point S UNIGUM

Continental, przyznał serwisowi Point S UNIGUM w Grudziądzu nagrodę Fair Play za świadczenie najwyższej jakości usług serwisowych oraz za zangażowanie w doskonalenie obsługi klientów i rozwój sieci Conti360.

Nagroda Continental Fair Play dla Point S UNIGUM

Wyróżnienie Fair Play jest nadawane Partnerowi Serwisowemu, który oprócz spełnienia podstawowych kryteriów jakościowych współpracy z Continental, wykazuje się też aktywnym wsparciem rozwoju sieci Conti360o, np. pod względem technicznym, jak też w inny istotny sposób przyczynia się do zwiększenia jakości obsługi klienta. Nagrodę może otrzymać serwis, który wychodzi z dodatkowymi inicjatywami rozwiązywania niestandardowych problemów Klientów oraz jest sumienny i lojalny wobec użytkownika flotowego i nie pozostawia go bez wsparcia w trudnych sytuacjach.

Celem przyznawania nagród Fair Play przez Continental jest wyróżnienie serwisu, którego działania znacząco wykraczają poza zakres jego standardowych obowiązków. Nagrody są potwierdzeniem przestrzegania w serwisie ogólnie przyjętych zasad kultury, etyki i profesjonalizmu w relacjach z klientami flotowymi.

„Efektywne prowadzenie biznesu w branży oponiarskiej to nie tylko dbałość o utrzymywanie płynności finansowej przedsiębiorstwa. Liczy się przede wszystkim indywidualne podejście do klientów oraz wysoka jakość obsługi. Profesjonalne podejście pozwala na budowanie zaufania klientów flotowych, a ponadto stanowi ważny element uzyskiwania przewagi konkurencyjnej firm” – powiedział Łukasz Puchała, menedżer sieci Conti360o w Continental Opony Polska.

W Polsce w ramach programu Conti3600 działa 100 warsztatów oponiarskich, w tym wszystkie serwisy stacjonarne i mobilne Point S Unigum.


Continental - dyplom Fair Play dla UNIGUM Grudziądz


Źródło: Continental
Udostępnij

Continental opony UNIGUM

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych