Aktualności, promocje...

Yanosik GT - asystent kierowcy

Legendarny Janosik znany był z pomagania innym. Ten współczesny Yanosik, szeroko znany w społeczności kierowców, również pełni taką rolę pomagając w sprawnym podróżowaniu po Polsce.

Liczba kierowców jeżdżących z Yanosikiem wciąż dynamicznie wzrasta. W przeciągu ostatniego roku społeczność powiększyła się ponad dwukrotnie. W godzinach szczytu ponad 100 tysięcy kierowców przemierza polskie drogi z włączonym Yanosikiem. Dlaczego asystent kierowcy cieszy się takim zainteresowaniem?

Yanosik to komunikator dla wszystkich zmotoryzowanych, którzy w prosty sposób mogą dzięki niemu informować się wzajemnie o sytuacji na drodze. Kierowca będąc świadomym tego, co czeka go na trasie – kontrola, fotoradar czy wypadek – zwraca większą uwagę na prędkość z jaką się porusza, co zmniejsza ryzyko niebezpiecznych sytuacji na drodze. Komunikator jest w zupełności legalny, gdyż nie wykrywa ani nie zakłóca działania policyjnych urządzeń pomiarowych. Jego skuteczność tkwi w sile społeczności, która go współtworzy.

Yanosik GT - asystent kierowcy

Yanosik GT wyposażony jest w czytelny 2,8 calowy, kolorowy wyświetlacz. Pokazywane są na nim m. in. zgłoszenia w formie graficznej, prędkość z jaką jedzie kierowca oraz liczba użytkowników online. Urządzenie posiada podświetlaną i wygodną w użytkowaniu klawiaturę. Cztery przyciski służą do zgłaszania zdarzeń na drodze – kontroli prędkości, kontroli ITD, patrolu nieoznakowanego oraz wypadków (i innych zagrożeń). Dzięki temu korzystanie z urządzenia jest intuicyjne. Do potwierdzania i odwoływania zgłoszeń służą dwa osobne przyciski. Pod wyświetlaczem znajduje się również panel dotykowy z trzema przyciskami funkcyjnymi umożliwiającymi poruszanie się po menu oraz regulowanie głośności czy jasności wyświetlacza.

Yanosik GT nie wymaga montażu, zasilany jest przy pomocy złącza microUSB. Do każdego urządzenia dołączono przejściówkę umożliwiającą podłączenie urządzenia do gniazda zapalniczki samochodowej. Co istotne, posiada on wbudowaną baterię, która pozwala mu na pracę również przy kilkuminutowych przerwach w zasilaniu.

Yanosik GT na bieżąco aktualizuje dane o sytuacji na drodze oraz automatycznie pobiera najnowsze oprogramowanie dzięki technologii GPS i GPRS.

Yanosik GT - asystent kierowcy

Warto nadmienić, że Yanosik jest obecnie najpopularniejszym tego typu rozwiązaniem w Polsce. Miesięcznie z systemu korzysta ponad 500 000 unikalnych użytkowników, którzy łącznie pokonują ponad 160 milionów kilometrów. W ciągu minuty do systemu trafia ponad 60 zgłoszeń. Liczba kierowców jeżdżących z Yanosikiem dynamicznie wzrasta. W ciągu roku jej wartość podwoiła się. Yanosik skupia więc wokół siebie coraz większą rzeszę użytkowników, a ich aktywność przekłada się w dużej mierze na aktualność danych.

Produkt dostępny w sieci serwisów Point S UNIGUM.


Źródło: Neptis
Udostępnij

akcesoria Neptis

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych