Aktualności, promocje...

Premiera nowych opon do ładowarek kołowych

Goodyear prezentuje trzy nowe rozmiary opon klasy OTR RT-5D. Zalety nowego produktu to wydłużona żywotność i imponująca nośność, które umożliwią klientom zarówno zwiększenie wydajności, jak i obniżenie kosztów operacyjnych.

Opona Goodyear RT-5D

Opona Goodyear RT-5D jest oponą trakcyjną klasy OTR 250% (L5) przeznaczoną do pracy w trudnych warunkach, na przykład w kamieniołomach, ciężkich zastosowaniach przemysłowych i recyklingu oraz w kopalniach podziemnych UMS i odkrywkowych. Na targach INTERMAT firma zaprezentuje ofertę rozszerzoną o opony RT-5D w rozmiarach 20.5R25, 23.5R25 i 26.5R25.

Goodyear RT-5D Hi-Stability wyróżnia się ulepszonym wzorem bieżnika, który zapewnia doskonałe parametry trakcyjne oraz wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Umożliwia on zmniejszenie wibracji na twardych nawierzchniach nawet o 30% w porównaniu z poprzednim modelem RT-5C, co znajduje bezpośrednie przełożenie na większy komfort jazdy, szczególnie w trudnych warunkach, takich jak np. kamieniołomy. Kolejną zaletą linii opon RT-5D jest technologia karkasu Hi-Stability o zwiększonej stabilności, na którą składają się wzmocnienia stopki, podkładu oraz innych elementów konstrukcyjnych opony. Takie rozwiązania gwarantują zwiększoną efektywność, lepszą ochronę ścian bocznych w skrajnych warunkach oraz minimalizację odkształceń. Warto też pamiętać, że nośność RT-5D została zwiększona nawet o 25% na cykl (w porównaniu do karkasów bez technologii zwiększonej stabilności), a szeroki
i solidny niekierunkowy bieżnik umożliwia transport ciężkich ładunków, takich jak skalne bloki.

„Po uzupełnieniu oferty opon RT-5D o trzy nowe rozmiary, oferujemy kompleksowy asortyment opon nadających się do wszelkiego rodzaju ładowarek kołowych. W porównaniu z oponami produkowanymi na innych karkasach, linia opon RT-5D oferuje długą żywotność i pomaga klientom obniżać całkowity koszt eksploatacji” – powiedział Octavian Velcan, dyrektor zarządzający działu opon przemysłowych Goodyeara w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Po światowej premierze trzech nowych rozmiarów opon RT-5D na targach INTERMAT, specjalistyczne opony Goodyear do ładowarek kołowych są teraz dostępne w rozmiarach: 20.5R25, 23.5R25, 26.5R25, 29.5R25 i 875/65R33. Co ważne, można je montować na wszystkich rodzajach ładowarek kołowych.


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych