Aktualności, promocje...

Filtry z Sędziszowa w bazie TecDoc

Nie musisz już wertować katalogów, pełną ofertę filtrów PZL Sędziszów znajdziesz w największej bazie samochodowych części zamiennych – TecDoc.

Filtry z Sędziszowa w bazie TecDoc

System TecDoc to największa i najpopularniejsza wśród mechaników baza części zamiennych. Zawarte w niej dane są wykorzystywane przez wszystkie zarejestrowane w systemie sklepy samochodowe i warsztaty.

Baza katalogu jest tworzona z oryginalnych danych, które pochodzą od 450 producentów części zamiennych, i obejmuje ponad 3 mln części dla 90 tys. pojazdów samochodowych, dostawczych i ciężarowych. Katalog zawiera również 20 mln numerów zamiennych, schematów graficznych i instrukcji montażowych. Tak szeroki zakres danych pozwala bardzo sprawnie i skutecznie wyszukiwać potrzebne do napraw części.

Jak to działa?
System TecDoc zawiera wszystkie dane w formie usystematyzowanego katalogu. Jedną z jego największych zalet jest możliwość wyszukiwania części według wielu parametrów, m.in. rodzajów i modeli pojazdów, nuomerów katalogowych czy schematów graficznych. System prezentuje te informacje w sposób bardzo przejrzysty i kompleksowy – łącznie z instrukcją obsługi. Baza programu jest systematycznie aktualizowana, uwzględnia nowych producentów części oraz wciąż poszerzany zakres artykułów, ilustracji, pojazdów.

- Ogromnie się cieszymy, że dołączyliśmy do największej istniejącej bazy producentów części samochodowych – twierdzi Dominik Zwierzyk, Product Manager PZL Sędziszów S.A. – Jej zasięg i zakres są kilkakrotnie większe od zwykłych katalogów online, co daje możliwość szybkiego dotarcia z ofertą PZL Sędziszów S.A. do szerokiej grupy zainteresowanych. Obecnie pracujemy nad wdrożeniem wszystkich naszych referencji do systemu. Ze względu na czasochłonność tego procesu, pełna oferta PZL Sędziszów S.A. pojawi się w bazie TecDoc pod koniec drugiego kwartału.

Początkowo informacje o filtrach PZL Sędziszów S.A. będą dostępne w bazach: polskiej, czeskiej i słowackiej. W przyszłości oferta firmy zostanie wprowadzona do kolejnych, zagranicznych baz informacyjnych.


Źródło: PZL Sędziszów
Udostępnij

filtry PZL Sędziszów

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych