Aktualności, promocje...

Goodyear UltraGrip 9 wysoko w testach opon zimowych

Opona Goodyear UltraGrip 9 uzyskała znakomite wyniki w pięciu niezależnych europejskich testach ogumienia. Opona wprowadzona na rynek we wrześniu tego roku została już kilkakrotnie sprawdzona i uzyskała najwyższe noty.

Opona Goodyear UltraGrip 9

Redaktorzy niemieckiego czasopisma "Auto Motor und Sport"1 byli pod wrażeniem "krótkiej drogi hamowania i właściwości kierowania w zakrętach", opisując opony jako "łatwe do opanowania", za co UG9 otrzymały wyróżnienie "najlepsze na śniegu". Najnowsze opony Goodyeara uplasowały się na wysokim drugim miejscu i zostały określone jako "godne polecenia".

Magazyn "Auto Zeitung"2 i ACE3 potwierdziły te doskonałe wyniki i przyznały oponom UltraGrip 9 najwyższą ocenę - "wyjątkowo godne polecenia". Natomiast niemiecki "Auto Straßenverkehr"4 pochwalił UG9, określając je jako "ciche opony o wysokim komforcie jazdy" i przydzielając im drugie miejsce z opinią "godne polecenia".

Z kolei w Szwecji opony Goodyear UltraGrip 9 zwyciężyły w teście wiodącego czasopisma motoryzacyjnego "Teknikens Värld"5. Autorzy publikacji określili najnowszą innowację Goodyeara mianem "najlepszej europejskiej opony bez kolców", dodając, że "sprawność na śniegu to aspekt, w którym opona Goodyear jest znacznie lepsza."

"Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że nasze zaangażowanie w rozwój opon znajduje uznanie w oczach niezależnych ekspertów. Wprowadzona na rynek w 2012 roku UltraGrip 8 okazała się wielkim sukcesem i trafiła do ponad 7 milionów pojazdów. Naszym celem było jednak dalsze zwiększanie bezpieczeństwa zimą i poprawa zachowania opony na śniegu. Dziś cieszymy się z uznania za to osiągnięcie" - skomentował Hans Vrijsen, dyrektor marketingu opon osobowych Goodyear Dunlop w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Goodyear UltraGrip 9 zaprojektowano odpowiadając na potrzeby klientów w Europie, którzy poszukują najwyższej jakości opon zimowych. Konstrukcja opony uwzględnienia zróżnicowane warunki panujące zimą w różnych krajach starego kontynentu - od zimnych, suchych dni, poprzez mokre nawierzchnie i błoto pośniegowe, aż po jazdę na śniegu.

Opona UltraGrip 9 jest dostępna w 33 rozmiarach, od 14 do 16 cali, z przeznaczeniem do małych i średnich samochodów.


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony test

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj