Nowe bieżnikowane opony Goodyear do naczep

Goodyear wzbogaca asortyment TreadMax o dwie nowe, wysokiej klasy opony bieżnikowane na gorąco: TreadMax MST II i TreadMax RHT. Są one już dostępne do zastosowań mieszanych i przewozów regionalnych.

Opona Goodyear MST II

Opona TreadMax MST II jest oferowana w rozmiarze 385/65R22.5 i uzupełnia istniejące TreadMax MSS II przeznaczone do montażu na każdą oś oraz opony TreadMax MSD II do montażu na oś napędową. Ta linia bieżnikowanych opon do zastosowań mieszanych przeznaczona jest głównie do pojazdów często jeżdżących po nawierzchniach nieutwardzonych, takich jak place budowy czy kamieniołomy. Konstrukcja opon zapewnia wysoką trwałość i dobrą trakcję w każdych warunkach. Asortyment TreadMax do zastosowań mieszanych obejmuje najpopularniejsze rozmiary i stanowi bieżnikowaną alternatywę dla nowych opon Goodyear w tym sektorze użytkowym.

Opona Goodyear RHT II

Z kolei opona TreadMax RHT II jest dostępna w rozmiarze 385/55R22.5 i stanowi uzupełnienie aktualnie oferowanej opony do naczep TreadMax RHT II 385/65R22.5. Nowe ogumienie rozszerza ofertę wysokiej jakości bieżnikowanych opon Goodyeara przeznaczonych do przewozów regionalnych. Linia opon do przewozów regionalnych TreadMax obejmuje popularne rozmiary opony TreadMax RHS II przeznaczone na każdą oś oraz opony TreadMax RHD II na oś napędową, również na obręcze o rozmiarze 19,5".

Goodyear Retread Logo

Nowe bieżnikowane opony - tak jak wszystkie z linii TreadMax - są produkowane w zakładach Goodyeara w procesie bieżnikowana na zimno, z zastosowaniem najnowocześniejszych korpusów oraz tych samych mieszanek i wzorów bieżnika, co w odpowiadających im nowych oponach. Ogumienie TreadMax bieżnikowane na zimno umożliwia flotom maksymalnie efektywne wykorzystanie opon w ramach programu wielokrotnego życia opon (nowa opona - pogłębianie - bieżnikowanie - pogłębianie) i korzystanie z parametrów technicznych bardzo zbliżonych do tych nowych opon.


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj