Wielofunkcyjna opona Continental HD Hybrid

Opona Continental HD Hybrid w 2011r. poszerza swoje możliwości. Jako uniwersalna opona do użytku regionalnego oraz na długich dystansach znalazła swoje miejsce na europejskim rynku transportowym.

Opona Continental Conti HD HYBRID

Ta wyróżniająca się wśród innych opona ciężarowa dostępna jest także w całej gamie rozmiarów jako opona bieżnikowana - ContiRe.

Dzięki kombinacji rowków i bloków bieżnika HD Hybrid idealnie sprawdza się we wszystkich zwykle spotykanych warunkach eksploatacji pojazdów ciężkich. Trójwymiarowa struktura bieżnika oparta jest na wyjątkowym zamyśle konstrukcyjnym o stałych proporcjach wzoru bieżnika. Od początku użytkowania aż do samego końca bieżnik opony HD Hybryd, składający się z rowków i bloków, zapewnia najniższy możliwy opór toczenia, a w rezultacie - najniższe możliwe zużycie paliwa.

W ciągu całego okresu użytkowania opony rowkowe elementy bieżnika stają się powoli lamelami, które gwarantują wysoką przyczepność. Wraz z postępem zużycia lamele, początkowo mające kształt kropli deszczu, stają się rowkami. W rezultacie liczba przyczepnych lameli i szczególnie cicho pracujących rowków w bieżniku nie ulega zmianie przez cały okres użytkowania opony HD Hybrid. Dodatkowa struktura bloków gwarantuje, że ta uniwersalna opona o znakomitych właściwościach trakcyjnych pokazuje cały swój potencjał nawet poza autostradami, w trudnych warunkach pogodowych.

Dzięki wszechstronności oraz szerokiej gamie rozmiarów HD Hybrid od Continental zdobyła duży udział w europejskim rynku pojazdów ciężkich - a wszystko wskazuje na to, że będzie się on zwiększał. Podobnie jak inne regularne typy opon z niedawno wprowadzonej, innowacyjnej drugiej generacji produktów Continental, HD Hybrid jest teraz dostępna także we wszystkich rozmiarach jako opona bieżnikowana ContiRe. Tym samym HD Hybrid prezentuje się w kolejnej odsłonie jako opona o dwóch obliczach, kontynuująca swoją karierę już jako nowy produkt.


Źródło: Continental
Udostępnij

Continental opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj