Zimowa nowość od Bridgestone!

Jak dokonać optymalnego wyboru opony zimowej? Japońska firma Bridgestone proponuje model opony ze znanej, sprawdzonej serii Blizzak, który w zestawieniu z dostępnymi od lat modelami ma być jeszcze lepszym, zimowym rozwiązaniem.

Opona Bridgestone Blizak LM-32

Popularne modele Blizzak LM-30 i LM-35 doceniło już wielu kierowców, jednak inżynierowie koncernu Bridgestone zdołali jeszcze dopracować rozwiązania. Tak powstała opona oznaczona symbolem LM-32. Innowacyjna technologia produkcji najnowszego modelu to przede wszystkim nietuzinkowa rzeźba bieżnika. Długie, poprzeczne rowki to sposób na poprawianie przyczepności, a ich duża liczba gwarantuje wyjątkową trakcję na mokrej nawierzchni i, tak znienawidzonym przez kierowców, błocie pośniegowym.

W oponie Blizzak LM-32 zastosowano także specjalną budowę barków dla skuteczniejszego hamowania w zimowych warunkach, nowy bieżnik sprawdza się więc doskonale. Jednak nie przez całą zimę na drogach zalega śnieg czy lód. Szersze bloki bieżnika i budowa barków zastosowane w nowym modelu opony marki Bridgestone, są gwarancją większej stabilności jazdy także po suchej nawierzchni.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj