Nagroda magazynu MCN dla Dunlop Sportmax Roadsmart

Opona Sportmax Roadsmart została zwyciężczynią corocznego plebiscytu opiniotwórczego brytyjskiego magazynu motocyklowego MCN w kategorii „Najlepsza nowa opona”. Sportmax Roadsmart doceniono zarówno za jazdę na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

Dunlop Sportmax RoadsmartMagazyn przetestował prototyp Sportmax Roadsmart w 2007 roku. Już wtedy otrzymała ona entuzjastyczne recenzje. Michael Neeves, główny tester magazynu MCN powiedział wówczas: “Roadsmart wyznacza nowe standardy w segmencie opon do motocykli typu sport touring. Ta opona zdecydowanie wyprzedza inne, nawet biorąc pod uwagę, że jest jeszcze we wczesnej fazie rozwoju”.
Po dwóch latach intensywnych prac powstał produkt finalny: Sportmax Roadsmart – opona zapewniająca znacznie lepsze parametry od swojej poprzedniczki - Sportmax D220ST, w szczególności podczas jazdy na mokrej nawierzchni. Efekt ten został osiągnięty przy zachowaniu wyjątkowej trwałości i wysokich osiągów. Nowa opona Dunlop Sportmax Roadsmart została stworzona zwłaszcza z myślą o właścicielach motocykli klasy sport touring i GT, oczekujących od opon dłuższej żywotności, wygody oraz bezpieczeństwa na mokrej nawierzchni, przy jednoczesnym zachowani osiągów motocykli typu roadster czy naked bike.
Opona Dunlop Sportmax Roadsmart zawdzięcza swoje znakomite parametry kombinacji najnowszych technologii, ulepszonemu wzorowi bieżnika ze zwiększoną liczbą rowków oraz zastosowaniu technologii Triple Tread Compound.
„Jesteśmy dumni z faktu, iż Dunlop Sportmax Roadsmart zdobyła prestiżowe wyróżnienie opiniotwórczego magazynu MCN. To kolejny dowód, że opona ta nie ma sobie równych w swojej klasie. Jej znakomite parametry są efektem doskonałego wykorzystania zaawansowanych technologii. Dzięki temu Roadsmart uzyskuje optymalne osiągi we wszystkich warunkach pogodowych, drogowych i jezdnych, tak na torze wyścigowym, jak i na zwykłej drodze” – powiedział Adam Baranowski, Menedżer ds. opon motocyklowych w Goodyear Dunlop Tires Polska.

Źródło: Dunlop
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj