Kleber Krisalp HP2 to bezpieczeństwo i spokój

Nowa opona do samochodów osobowych Kleber Krisalp HP2 zapewnia dzięki nowoczesnym rozwiązaniom doskonały poziom bezpieczeństwa na wszystkich rodzajach nawierzchni występujących w okresie zimowym.


Wraz ze spadkiem temperatury poniżej 7 stopni Celsjusza warto pamiętać o wymianie ogumienia, ponieważ opony letnie nie gwarantują odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i pewności prowadzenia pojazdu - powiedział Tomasz Młodawski, menedżer produktu Kleber. Dlatego wprowadziliśmy nową oponę
- Krisalp HP2, dzięki której użytkownik będzie w stanie sprostać zmiennym warunkom pogodowym i niskiej temperaturze – dodał Tomasz Młodawski.

Kleber Kisalp HP2Bezpieczeństwo
Poważnym  zagrożeniem podczas jazdy zimą jest lód. Mało widoczna warstwa nie tylko utrudnia manewrowanie pojazdem ale i znacznie wydłuża drogę hamowania. Nowy Kleber Krisalp HP2, następca uznanej przez użytkowników opony Krisalp HP, poprawia wyniki osiągane przez swojego poprzednika. Dzięki zoptymalizowaniu mieszanki gumowej oraz zwiększeniu aż o 42% gęstości lamel bieżnika nowy model umożliwia pewniejsze prowadzenie na zamarzniętej nawierzchni. Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań opona Kleber Krisalp HP2 gwarantuje o 8%* krótszą drogę hamowania, sprawniejsze ruszanie z miejsca na lodzie (o 24%*) jak i skuteczniejsze trzymanie boczne  (o 19%*).

Spokój
Opona Krisalp HP2 to nie tylko bezpieczeństwo wynikające z bardzo dobrych osiągów w każdych zimowych warunkach. Dzięki zoptymalizowanej strukturze budowy bieżnika nowy model zapewnia wyższy komfort jazdy, ponieważ jest cichszy od swojego poprzednika. Ponadto, Krisalp HP2 został wyposażony we wskaźnik zużycia opony, dzięki któremu użytkownicy samodzielnie mogą kontrolować stan ogumienia w swoim samochodzie.

Rozmiary:
•    18 rozmiarów opon dla lepszego pokrycia rynku
•    szerokość: od 175 do 225 mm
•    średnica: od 14" do 17"
•    profile: 45 - 65
•    indeks prędkości: T – H – V 

Źródło: Kleber
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj