Goodyear Optitrac R+ dla JCB

Goodyear informuje, że linia opon rolniczych Optitrac R+ została zaaprobowana przez firmę JCB do użytku w najnowszej serii ciągników JCB Fastrac 7000.

Goodyear Optitrac R+Optitrac R+  można używać z JCB Fastrac w następujących kombinacjach:
Model JCB Fastrac
Opona przednia
 Opona tylna
 7170 i 7200  540/75R28 Optitrac R+  650/75R38 Optitrac R+
 7230  600/70R30 Optitrac R+  650/85R38 Optitrac R+

Opona Optitrac R+ jest najmłodszym i zarazem najnowocześniejszym dzieckiem w rodzinie Optitrac, cieszącej się od siedmiu lat dużą popularnością wśród rolników całej Europy. Stworzono ją jako odpowiedź na potrzeby rolników, związane ze zwiększeniem obciążeń, większą trakcją oraz wyższą prędkością operacyjną ciągników. Optitrac R+ zapewnia zwiększenie nośności o 30%, lepszą trakcję przy zachowaniu niższych wartości ciśnienia oraz możliwość pracy z prędkością do 70 km/h. Umożliwia jazdę po drogach przy zachowaniu poziomu ciśnienia powietrza w oponach właściwego dla prac polowych, a także rozszerza spektrum możliwości przy zachowaniu standardowych rozmiarów zewnętrznych opony.
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że znakomite osiągi opony Optitrac R+  zostały zauważone i docenione przez JCB, czego dowodzi fakt, że zostały zaaprobowane do użytku w nowej serii ciągników JCB Fastrac 7000. Optitrac R+ to opona, która pozwoli do maksimum wykorzystać możliwości tych najnowszej generacji ciągników” – powiedział Bogdan Mackiewicz, menedżer opon rolniczych i przemysłowych Grupy Goodyear Polska.

Źródło: Goodyear
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj