Przemysłowa nowość z Dębicy - Sure Grip Lug

Firma Oponiarska Dębica S.A. zaprezentowała nową oponę Dębica Sure Grip Lug 12.5/80 - 18, przeznaczoną dla różnego rodzaju pojazdów budowlanych i przemysłowych.

Opona Debica Sure Grip Lug Mocna, pewna opona diagonalna o podwyższonym indeksie nośności (12 PR) doskonale sprawdza się w koparko-ładowarkach, czy też w rożnego rodzaju podnośnikach budowlanych. Konstrukcja opony oraz jej głęboka rzeźba sprawiają, że spisuje się ona równie dobrze na twardym podłożu, jak i na miękkiej glebie. Dębica Sure Grip Lug 12.5/80 - 18 dzięki zastosowaniu nowoczesnych komponentów charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie oraz wyjątkową trwałością eksploatacyjną. Otwarty zarys opony zapewnia jej właściwości. samoczyszczące Ta uniwersalna opona spełnia wysokie wymogi wydajnościowe i jakościowe stawiane przez producentów oraz sprzedawców maszyn, wykonawców i użytkowników końcowych.
„Dzięki wprowadzeniu na polski rynek opony przemysłowej w popularnym, ekonomicznym segmencie o tak szerokim zastosowaniu, nasi klienci nie muszą już wybierać niesprawdzonych, egzotycznych produktów. Mają do dyspozycji nowoczesną oponę w atrakcyjnej cenie, za którą stoi wieloletnia wiedza i doświadczenie Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. ” – powiedział Janusz Krupa, Menedżer Działu Produktów Grupy Goodyear Polska.

Dębica Firma Oponiarska Dębica S.A., wraz z całą Grupą Goodyear oferuje bogaty asortyment opon radialnych i diagonalnych przeznaczonych do maszyn rolniczych i przemysłowych zarówno na rynek pierwszego wyposażenia, jak i wymiany, charakteryzujących się doskonałą trwałością oraz wysokim poziomem niezawodności.
Firma Oponiarska Dębica S.A. jest liderem polskiego rynku opon do samochodów osobowych i dostawczych. Od 1995 roku inwestorem strategicznym w Spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tire & Rubber Company. Firma produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Sprzedaje swoje produkty w Polsce i 60 krajach na sześciu kontynentach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, USA i Brazylii.
Źródło: Dębica
Udostępnij

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj