Nowość: opona Dębica Presto UHP

Dębica powiększa swoją paletę produktów o kolejną oponę letnią: Presto UHP. Opona przeznaczona jest do aut o wysokich osiągach, a jednocześnie zapewnia dobre przebiegi oraz wyjątkową pewność prowadzenia.

Opona Dębica Presto UHP

Nowa opona Dębica Presto UHP to kolejna zaawansowana technologicznie propozycja dla kierowców pojazdów o wysokich osiągach, którzy chcą czuć się pewnie i bezpiecznie zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Nowość Dębicy to także idealny produkt dla każdego, kto ceni sobie oszczędność i dłuższe przebiegi.

Nowość – przeznaczona do samochodów wyższej klasy – charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrymi właściwościami na mokrej nawierzchni. Specjalnie zaprojektowane lamele bieżnika zawierają dużą liczbę nacięć, dzięki czemu opona skutecznie przecina warstwę wody w kontakcie z nawierzchnią.

Dębica Presto UHP świetnie sprawdza się również na suchej drodze. Asymetryczny wzór bieżnika z centralnym żebrem zapewnia zoptymalizowany rozkład sztywności, zapewniając lepsze właściwości podczas jazdy na zakrętach.

Warto zwrócić uwagę również na aspekt ekonomiczny – zoptymalizowany kształt i konstrukcja opony pozwalają na zwiększenie jej kontaktu z podłożem oraz równomierne rozłożenie nacisku, co przekłada się na długie przebiegi. Nowa opona zawiera pięć żeber – to właśnie dodatkowe piąte żebro zapewnia pewną jazdę nawet przy wysokich prędkościach.

Opona Dębica Presto UHP - cechy

„Zoptymalizowane parametry nowej opony składają się na bardzo ważną cechę – dzięki niej kierowcy aut o większej mocy nie muszą rezygnować z wyższych prędkości, a przy tym mogą prowadzić zdecydowanie i bezpiecznie. Stabilność, jaką daje Dębica Presto UHP, to jej zdecydowany wyróżnik. Jednocześnie opona pozostaje dobrym wyborem dla każdego, kto zwraca uwagę na cenę i ceni dłuższe przebiegi” – podsumowuje Marta Szczepańska, Brand Manager Goodyear, Dębica i Sava.

Dębica Presto UHP jest dostępna w następujących rozmiarach:

215/55R16 93W Presto UHP MFS

215/55R16 97Y XL Presto UHP MFS

225/55R16 95W Presto UHP MFS

225/55R17 101W XL Presto UHP MFS

205/50R17 93W XL Presto UHP MFS

225/45R17 94W XL Presto UHP MFS

235/45R17 94Y Presto UHP MFS

225/40R18 92Y XL Presto UHP MFS


Przygotuj się na lato z Dębicą

Wraz z premierą nowej opony Dębica przygotowała specjalną promocją, która potrwa do 30 kwietnia br. Każdy klient, który zakupi komplet nowych opon Dębica Presto UHP, otrzyma nagrodę gwarantowaną. Na pierwszych 500 osób czeka wyjątkowa kurtka – wiatrówka marki Brugi, dostępna w wariancie damskim i męskim, a na pozostałe osoby okulary przeciwsłoneczne z letniej kolekcji Dębicy. Jak otrzymać nagrodę? Procedura jest prosta. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.debica-promocja.pl i przesłać dowód zakupu opon. Uczestnik o przyznawaniu nagrody zostanie poinformowany e-mailem.

Promocja dotyczy tylko osób fizycznych, a każda osoba może zakupić tylko jeden komplet promocyjny. Regulamin dostępny jest na stronie akcji.Źródło: Dębica
Udostępnij

Dębica opony